613491-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Élelmiszer beszerzés 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Élelmiszer beszerzés 2026
Beschreibung: Adásvételi szerződés élelmiszertermékek vételére: 1. rész: Tőkehús (sertés): 1097 kg 2. rész: Felvágottak, töltelékáruk: 5830 kg 500 csomag 3. rész: Sütőipari termékek (kenyér, pékáruk): 12960 kg 250450 db 4. rész: Tej, tejtermékek: 620 kg 5650 liter 117650 db 8900 csomag 4000 doboz 5. rész: Fagyasztott, előhűtött baromfitermékek: 5450 kg 6. rész: Fagyasztott zöldség, hal és hűtőipari termékek: 16064 kg 7. rész: Füszért áru: 22001,8 kg 7250 liter 181821 db 110 csomag 5648 doboz 8. rész: Zöldség, gyümölcs: 61600 kg 73450 db 500 csomag 8000 csokor 500 csomó 200 szál A megadott mennyiségektől - alapmennyiség - részenként + 30 %-os mennyiségi eltérés lehetséges. Valamennyi rész esetében a megadott éves alapmennyiség megrendelésre kerül. Valamennyi rész esetében a megkötésre kerülő szerződés keret-jellegű szerződés. A megadott mennyiségek valamennyi rész esetében egy évre vonatkoznak.
Interne Kennung: EKR000820732026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Részletesen a szerződés tervezetben valamint a közbeszerzési dokumentumokban.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tőkehús
Beschreibung: Adásvételi szerződés tőkehús vételére, 10970 kg mennyiségben. A részeken belüli teljes mennyiségre kell ajánlatot adni (értelemszerűen azon részeknél amelyre Ajánlattevő ajánlatot kíván adni.). Komplett ajánlat adható, a részen belüli teljes mennyiségre, valamennyi tételére. Érvénytelen azon ajánlattevő ajánlata, aki a rész valamennyi tételére nem tesz ajánlatot. A megadott mennyiségektől + 30 %-os mennyiségi eltérés lehetséges Értékelési szempont: legalacsonyabb összegű ellenszolgáltatás
Interne Kennung: EKR000820732026/1
Los: LOT-0002
Titel: Felvágottak, töltelékáruk
Beschreibung: Adásvételi szerződés Felvágottak, töltelékáruk vételére, 5830 kg 500 csomag mennyiségben. A részeken belüli teljes mennyiségre kell ajánlatot adni (értelemszerűen azon részeknél amelyre Ajánlattevő ajánlatot kíván adni.). Komplett ajánlat adható, a részen belüli teljes mennyiségre, valamennyi tételére. Érvénytelen azon ajánlattevő ajánlata, aki a rész valamennyi tételére nem tesz ajánlatot. A megadott mennyiségektől + 30 %-os mennyiségi eltérés lehetséges Értékelési szempont: legalacsonyabb összegű ellenszolgáltatás
Interne Kennung: EKR000820732026/2
Los: LOT-0003
Titel: Pékáru, sütőipari termékek
Beschreibung: Adásvételi szerződés Sütőipari termékek /kenyér, pékáru/ vételére, 12960 kg., 250450 db mennyiségben. A részeken belüli teljes mennyiségre kell ajánlatot adni (értelemszerűen azon részeknél amelyre Ajánlattevő ajánlatot kíván adni.). Komplett ajánlat adható, a részen belüli teljes mennyiségre, valamennyi tételére. Érvénytelen azon ajánlattevő ajánlata, aki a rész valamennyi tételére nem tesz ajánlatot. A megadott mennyiségektől + 30 %-os mennyiségi eltérés lehetséges Értékelési szempont: legalacsonyabb összegű ellenszolgáltatás
Interne Kennung: EKR000820732026/3
Los: LOT-0004
Titel: Tej, tejtermékek
Beschreibung: Adásvételi szerződés Tej, tejtermékek vételére, 620 kg 5 650 liter 117 650 darab 8 900 csomag 4 000 doboz mennyiségben. A részeken belüli teljes mennyiségre kell ajánlatot adni (értelemszerűen azon részeknél amelyre Ajánlattevő ajánlatot kíván adni.). Komplett ajánlat adható, a részen belüli teljes mennyiségre, valamennyi tételére. Érvénytelen azon ajánlattevő ajánlata, aki a rész valamennyi tételére nem tesz ajánlatot. A megadott mennyiségektől + 30 %-os mennyiségi eltérés lehetséges Értékelési szempont: legalacsonyabb összegű ellenszolgáltatás
Interne Kennung: EKR000820732026/4
Los: LOT-0005
Titel: Fagyasztott, előhűtött baromfi termékek
Beschreibung: Adásvételi szerződés Fagyasztott, előhűtött baromfi termékek vételére, 5450 kg mennyiségben. A részeken belüli teljes mennyiségre kell ajánlatot adni (értelemszerűen azon részeknél amelyre Ajánlattevő ajánlatot kíván adni.). Komplett ajánlat adható, a részen belüli teljes mennyiségre, valamennyi tételére. Érvénytelen azon ajánlattevő ajánlata, aki a rész valamennyi tételére nem tesz ajánlatot. A megadott mennyiségektől + 30 %-os mennyiségi eltérés lehetséges Értékelési szempont: legalacsonyabb összegű ellenszolgáltatás
Interne Kennung: EKR000820732026/5
Los: LOT-0006
Titel: Fagyasztott zöldség- hal és hűtőipari termékek
Beschreibung: Adásvételi szerződés Fagyasztott zöldség- hal és hűtőipari termékek vételére, 16064 kg mennyiségben. A részeken belüli teljes mennyiségre kell ajánlatot adni (értelemszerűen azon részeknél amelyre Ajánlattevő ajánlatot kíván adni.). Komplett ajánlat adható, a részen belüli teljes mennyiségre, valamennyi tételére. Érvénytelen azon ajánlattevő ajánlata, aki a rész valamennyi tételére nem tesz ajánlatot. A megadott mennyiségektől + 30 %-os mennyiségi eltérés lehetséges Értékelési szempont: legalacsonyabb összegű ellenszolgáltatás
Interne Kennung: EKR000820732026/6
Los: LOT-0007
Titel: Füszért áruk
Beschreibung: Adásvételi szerződés Füszért áruk vételére, 22 001,8 kg 7 250 liter 181 821 darab 110 csomag 5 648 doboz mennyiségben. A részeken belüli teljes mennyiségre kell ajánlatot adni (értelemszerűen azon részeknél amelyre Ajánlattevő ajánlatot kíván adni.). Komplett ajánlat adható, a részen belüli teljes mennyiségre, valamennyi tételére. Érvénytelen azon ajánlattevő ajánlata, aki a rész valamennyi tételére nem tesz ajánlatot. A megadott mennyiségektől + 30 %-os mennyiségi eltérés lehetséges Értékelési szempont: legalacsonyabb összegű ellenszolgáltatás
Interne Kennung: EKR000820732026/7
Los: LOT-0008
Titel: Zöldség, gyümölcs, tojás
Beschreibung: Adásvételi szerződés Zöldség, gyümölcs termékek vételére, 61 600 kg 73 450 darab 500 csomag 8 000 csokor 500 csomó 200 szál mennyiségben. A részeken belüli teljes mennyiségre kell ajánlatot adni (értelemszerűen azon részeknél amelyre Ajánlattevő ajánlatot kíván adni.). Komplett ajánlat adható, a részen belüli teljes mennyiségre, valamennyi tételére. Érvénytelen azon ajánlattevő ajánlata, aki a rész valamennyi tételére nem tesz ajánlatot. A megadott mennyiségektől + 30 %-os mennyiségi eltérés lehetséges Értékelési szempont: legalacsonyabb összegű ellenszolgáltatás
Interne Kennung: EKR000820732026/8