See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 3D printer
Beschreibung: 3D printer
Interne Kennung: EMV-02/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42997300 Industrieroboter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 3D pisač - sustav robotske ruke za 3D ispis
Beschreibung: Predmet nabave je kolaborativni sustav robotske ruke kao dio cjelovitog sustava za industrijski 3D ispis velikog formata temeljen na robotskoj tehnologiji (biti će povezan s ekstruderima, sustavima za pripremu materijala, AI platformom, upravljačkim sustavom u jednu funkcionalnu cjelinu sa predmetom nabave iz grupe 2 - te treba uključivati i tehničku podršku i edukaciju).
Interne Kennung: EMV-02/26-1
Los: LOT-0002
Titel: 3D pisač za ispis predmeta većeg mjerila
Beschreibung: Predmet nabave je industrijski upravljački i integracijski sustav namijenjen upravljanju robotskim sustavima u aditivnoj proizvodnji velikog formata. Sustav mora omogućiti pretvorbu industrijske robotske ruke u funkcionalnu 3D ispisnu platformu te koordinirati sve procese kretanja robota, ekstruzije materijala i perifernih podsustava (ekstruder, sustav dovoda materijala, senzori i dodatni moduli). Sustav mora biti kompatibilan s industrijskim robotima i omogućiti rad u proizvodnim okruženjima bez potrebe za specifičnim proizvođačem robotske ruke.
Interne Kennung: EMV-02/26-2