613538-2026 - Ergebnis
Litauen – Behindertenfahrzeuge – Neįgaliųjų judėjimo techninės pagalbos priemonių pirkimas (2023 m.) Pirkimo Nr.644305
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Neįgaliųjų judėjimo techninės pagalbos priemonių pirkimas (2023 m.) Pirkimo Nr.644305
Beschreibung: Aprašymas: Neįgaliųjų judėjimo techninės pagalbos priemonių pirkimas Nr.644305. Pagrindinės-užsakymo sutartys sudarytos nuo 2025-01-01 iki 2025-12-31. Sudarytų sutarčių vertė-207863,20 Eur Ankstesnis skelbimas: 733398-2022 Vidaus identifikatorius: 644305 Pirkimo būdas: Atviras Procedūra pagreitinta: ne
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33193110 Behindertenfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LOT-001 1 p. d. Reguliuojama lova (vaikiška) PK4-54/3
Beschreibung: LOT-001 1 p. d. Reguliuojama lova (vaikiška) PK4-54/3
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten
Los: LOT-0002
Titel: LOT-002 1 p. d. Reguliuojama lova (vaikiška) PK4-54/4
Beschreibung: LOT-002 1 p. d. Reguliuojama lova (vaikiška) PK4-54/4
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: LOT-003 2 p. d. Bariatrinis vežimėlis PK4-47/4
Beschreibung: LOT-003 2 p. d. Bariatrinis vežimėlis PK4-47/4
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 33193100 Behindertenfahrzeuge und Rollstühle
Los: LOT-0004
Titel: LOT-004 2 p. d. Bariatrinis vežimėlis PK4-47/5
Beschreibung: LOT-004 2 p. d. Bariatrinis vežimėlis PK4-47/5
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: LOT-005 2 p. d. Bariatrinis vežimėlis PK4-47/6
Beschreibung: LOT-005 2 p. d. Bariatrinis vežimėlis PK4-47/6
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: LOT-006 2 p. d. Bariatrinis vežimėlis PK4-47/7
Beschreibung: LOT-006 2 p. d. Bariatrinis vežimėlis PK4-47/7
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: LOT-007 2 p. d. Bariatrinis vežimėlis PK4-47/8
Beschreibung: LOT-007 2 p. d. Bariatrinis vežimėlis PK4-47/8
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: LOT-008 5 p. d. Automatiškai reguliuojama lova bariatrinė PK4-52/3
Beschreibung: LOT-008 5 p. d. Automatiškai reguliuojama lova bariatrinė PK4-52/3
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: LOT-009 6 p. d. Vežimėlis aktyvaus tipo PK4-50/2
Beschreibung: LOT-009 6 p. d. Vežimėlis aktyvaus tipo PK4-50/2
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: LOT-009 10 p. d. Bariatrinė naktipuodžio kėdutė be ratukų PK4-46/5
Beschreibung: LOT-009 10 p. d. Bariatrinė naktipuodžio kėdutė be ratukų PK4-46/5
Interne Kennung: 10
Haupteinstufung (cpv): 33141720 Gehhilfsmittel
Los: LOT-0011
Titel: LOT-011 12 p. d. Čiužinys praguloms išvengti bariatrinei lovai PK4-55/2
Beschreibung: LOT-011 12 p. d. Čiužinys praguloms išvengti bariatrinei lovai PK4-55/2
Interne Kennung: 11
Haupteinstufung (cpv): 39143112 Matratzen