See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu metrologicznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu metrologicznego z podziałem na 3 części (zadania). 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Vorherige Bekanntmachung: 401541-2025
Interne Kennung: D/96/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu metrologicznego - zadanie nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu metrologicznego - Moduł przestrajalnego źródła reflektancji (MM) 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne Kennung: D/96/2025 zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu metrologicznego - zadanie nr 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu metrologicznego - Barometr 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne Kennung: D/96/2025 zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa sprzętu metrologicznego - zadanie nr 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu metrologicznego - Analizator sygnałów nawigacyjnych 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne Kennung: D/96/2025 zadanie nr 3