See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału SiMR .
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów komputerowych 10 sztuk, komputerów stacjonarnych 64 sztuki, monitora 49”, monitora 55”, zasilaczy komputerowych 32 sztuki, monitora 27”1 sztuka, komputera stacjonarnego 1 sztuka,
Interne Kennung: 17/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme, 30230000 Computerbezogene Geräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zestaw komputerowy- 10 sztuk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych wraz z akcesoriami - 10 sztuk . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30237200 Computerzubehör
Menge: 10 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Komputery stacjonarne - 64 sztuk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych 64 sztuki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Menge: 64 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Monitor komputerowy 49”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitora komputerowego 49” 1 sztuka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Monitor wielkoformatowy 55" - 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitora wielkoformatowego 55" - 1 sztuka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część 4
Haupteinstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0005
Titel: Zasilacz komputerowy 32 sztuki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zasilaczy komputerowych 32 sztuki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część 5
Menge: 32 Stück
Los: LOT-0006
Titel: Monitor komputerowy 27" 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitora komputerowego 1 sztuki 27" . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część 6
Los: LOT-0007
Titel: Komputer stacjonarny 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputera stacjonarnego 1 sztuki. . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część 7