See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi regularnego przewozu osób wykonywane w ramach komunikacji miejskiej na liniach autobusowych nadzorowanych przez ZTM na całej sieci komunikacyjnej świadczone autobusami o długości ok. 18m
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przewozowe w ilości 1.333.333 (jeden milion trzysta trzydzieści trzy tysiące trzysta trzydzieści trzy) -10/+5% (minus dziesięć / plus pięć procent) wozokilometrów przy wykorzystaniu w ruchu 50 autobusów o długości ok. 18 metrów (klasa MEGA) oraz zapewnienie 4 pojazdów rezerwowych.
Interne Kennung: 120/2026/FZ
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001