2. Verfahren
Verfahren
Titel: Strategisch advies en begeleiden tenderprocedures van gebiedsontwikkelingsprojecten
Beschreibung: Het centrale doel van deze aanbesteding is het contracteren van een gespecialiseerd bureau dat de gemeente in de aankomende jaren ondersteunt met strategisch advies en het inhoudelijk begeleiden van tenderprocedures voor de verkoop van grond ten behoeve van de gebiedsontwikkelingen van (primair) de focusprojecten in de gemeente Bergen op Zoom Zie aanbestedingsstukken
Interne Kennung: dCI-000543
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71410000 Stadtplanung, 79410000 Unternehmens- und Managementberatung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemeente behoudt zich nadrukkelijk het recht voor om soortgelijke of aanpalende werkzaamheden onder deze overeenkomst aan de winnende inschrijver te gunnen. Dit relateert zich aan de in de aanbestedingsstukken opgenomen maximale opdrachtwaarde
613573-2026 - Competition
Netherlands – Feasibility study, advisory service, analysis – Strategisch advies en begeleiden tenderprocedures van gebiedsontwikkelingsprojecten
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: dCI-000543
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71241000 Feasibility study, advisory service, analysis
Additional classification (cpv): 71410000 Urban planning services, 79410000 Business and management consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: dCI-000543
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71241000 Estudio de viabilidad, servicios de asesoramiento, análisis
Clasificación adicional (cpv): 71410000 Servicios de urbanismo, 79410000 Servicios de consultoría comercial y en gestión
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: