613574-2025 - Wettbewerb
Polen – Overalls – Dostawa kombinezonów do pracy w wodzie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa kombinezonów do pracy w wodzie.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kombinezonów do pracy w wodzie bez podziału na części (zadania). 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne KennungD/129/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18114000 Overalls
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa kombinezonów do pracy w wodzie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kombinezonów do pracy w wodzie bez podziału na zadania. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne KennungD/129/2025 dostawa kombinezonów do pracy w wodzie
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kombinezonów do pracy w wodzie bez podziału na zadania. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.