See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst: Huur van Full service koffie en warme drankautomaten voor provinciale diensten en instellingen
Beschreibung: De Provincie Limburg wenst te voorzien in een kwalitatieve, duurzame en gebruiksvriendelijke oplossing voor de verstrekking van warme dranken (koffie en thee) aan medewerkers en bezoekers binnen haar diensten en instellingen. Daartoe wordt een raamovereenkomst afgesloten voor de huur en full service exploitatie van warme drankautomaten, inclusief levering, installatie, onderhoud, reiniging en bevoorrading.
Interne Kennung: PPP0SG-18674/6473/2025N164774
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025N164774_1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PPP0SG-18674/6473/2025N164774
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 15860000 Café, té y productos conexos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 2025N164774_1