613616-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Netzausrüstung – Rekonstrukce kulturně vzdělávacího centra REPRE v Mostě – Aktivní prvky
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekonstrukce kulturně vzdělávacího centra REPRE v Mostě – Aktivní prvky
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka aktivních prvků datové sítě, včetně jejich instalace, konfigurace, integrace do provozního prostředí a uvedení do provozu. Plnění bude realizováno v rekonstruovaném kulturním domě REPRE v Mostě. V současnosti prochází kulturní dům REPRE rozsáhlou rekonstrukcí, jejímž cílem je přeměnit původní kulturní dům na moderní kulturní, vzdělávací a společenské centrum regionu. Předmětem této zakázky je zajištění datové infrastruktury centra REPRE. Předmět zakázky je podrobně specifikován v předloze smlouvy a jejích přílohách, zejména technické specifikaci.
Interne KennungRekonstrukce kulturně vzdělávacího centra REPRE v Mostě – Aktivní prvky
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensV podrobnostech viz zadávací dokumentaci; postup v řízení v souladu se zákonem č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32422000 Netzkomponenten, 32410000 Lokales Netz, 51000000 Installation (außer Software), 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje možnost změn závazků ze smlouvy. Podmínky pro tyto změny a jejich obsah jsou vymezeny v předloze smlouvy.