613617-2025 - Ergebnis
Polen – Fahrzeuge für Abfall – DOSTAWA NOWEGO POJAZDU SPECJALISTYCZNEGO (ŚMIECIARKI) DO WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH WYPOSAŻONEGO W URZĄDZENIE DO MYCIA POJEMNIKÓW
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA NOWEGO POJAZDU SPECJALISTYCZNEGO (ŚMIECIARKI) DO WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH WYPOSAŻONEGO W URZĄDZENIE DO MYCIA POJEMNIKÓW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego pojazdu specjalistycznego (śmieciarki) do wywozu odpadów komunalnych wyposażonego w urządzenie do mycia pojemników: Dane techniczne podwozia Podwozie fabrycznie nowe, rok produkcji 2025 r. Podwozie trzyosiowe z napędem 6x2. Dane techniczne zabudowy Zabudowa fabrycznie nowa – rok produkcji 2025.
Interne Kennung: PR/0011/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa nowego pojazdu specjalistycznego (śmieciarki) do wywozu odpadów komunalnych wyposażonego w urządzenie do mycia pojemników
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdu specjalistycznego -śmieciarki do wywozu odpadów komunalnych wyposażonego w urządzenie do mycia pojemników Dane techniczne podwozia: Podwozie fabrycznie nowe, rok produkcji 2025 r. Podwozie trzyosiowe z napędem 6x2. Dopuszczalna masa całkowita 26 000 kg. Dane techniczne zabudowy: Zabudowa fabrycznie nowa – rok produkcji 2025.