See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava vozila za potrebe Agrotehnološkog centra za skladištenje i doradu povrtlarskih i voćarskih kultura u Cerni
Beschreibung: Predmet nabave je nabava vozila za potrebe Agrotehnološkog centra za skladištenje i doradu povrtlarskih i voćarskih kultura u Cerni. Vozila koja su predmet nabave moraju u svemu odgovarati opisu u Tehničkim specifikacijama vozila, koje su sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi
Interne Kennung: NVV-26-9
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kombi hladnjača
Beschreibung: Predmet nabave je nabava i isporuka 2 kombi hladnjače. Vozila koje su predmet nabave moraju u svemu odgovarati opisu u Tehničkim specifikacijama vozila, koje su sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: NVV-26-9-1
Los: LOT-0002
Titel: Mini kombi hladnjača
Beschreibung: Predmet nabave je nabava i isporuka mini kombi hladnjače. Vozilo koje je predmet nabave mora u svemu odgovarati opisu u Tehničkim specifikacijama vozila, koje su sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi
Interne Kennung: NVV-26-9-2
Los: LOT-0003
Titel: Gospodarsko vozilo
Beschreibung: Predmet nabave je nabava i isporuka gospodarskog vozila. Vozilo koje je predmet nabave mora u svemu odgovarati opisu u Tehničkim specifikacijama vozila, koje su sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: NVV-26-9-3
Los: LOT-0004
Titel: Putničko kombi vozilo
Beschreibung: Predmet nabave je nabava i isporuka putničkog kombi vozila. Vozilo koje je predmet nabave mora u svemu odgovarati opisu u Tehničkim specifikacijama vozila, koje su sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: NVV-26-9-4
Los: LOT-0005
Titel: Terensko vozilo
Beschreibung: Predmet nabave je nabava i isporuka terenskog vozila. Vozilo koje je predmet nabave mora u svemu odgovarati opisu u Tehničkim specifikacijama vozila, koje su sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: NVV-26-9-5