See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky SZM - spotřební zdravotnický materiál na odběry krve
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky laboratorního spotřebního materiálu , a to v rozsahu dle přílohy č. 1 Kupní smlouvy – Cenová nabídka.
Interne Kennung: 012981/REVUS-349287
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Laboratorní spotřební materiál IV.
Interne Kennung: 4 část
Los: LOT-0003
Titel: Laboratorní spotřební materiál III.
Interne Kennung: 3 část
Los: LOT-0002
Titel: Laboratorní spotřební materiál II.
Interne Kennung: 2 část
Los: LOT-0001
Titel: Laboratorní spotřební materiál I.
Interne Kennung: 1 část