2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrana webových serverů
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka web aplikačního firewallu (AWAF) za účelem ochrany webových aplikací (veškerých aplikací založených na http/https protokolu) před hrozbami zneužívající protokoly http/https/xml/json aj., implementace celého dodaného řešení a následná podpora po dobu 6 let. Vybraný dodavatel bude v rámci uzavřené smlouvy povinen dodat řešení pro celkem 15 webů, přičemž zadavatel upozorňuje na vyhrazenou změnu závazku dle čl. 6 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: VZ/2025/4/02/O
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení v nadlimitním režimu dle § 25 a § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32420000 Netzausrüstung, 72263000 Software-Implementierung, 72222300 Informationstechnologiedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku. Vyhrazená změna závazku spočívá v možnosti navýšení počtu webů, které budou zapojeny v rámci implementace WAF. Vybraný dodavatel bude povinen zapojit 15 webů, přičemž zadavatel si vyhrazuje změnu počtu, a to až na 30 webů. Vyhrazená změna bude uplatněna v případě potřeby zadavatele rozšířit plnění na nové weby. Zadavatel je oprávněn vyhrazenou změnu uplatnit kdykoli po dobu trvání povinnosti vybraného dodavatele poskytovat servisní podporu, tedy do 6 let od předání/převzetí plnění; vybraný dodavatel bude v případě uplatnění vyhrazené změny povinen provést zapojení dalších webů. Předpokládaná hodnota navýšení nákladů v případě uplatnění vyhrazené změny závazku je 750 000 Kč bez DPH (bez započítání částky na základě uplatnění inflační doložky dle odst. 4.4 smlouvy). Účastníci jsou v nabídce (v soupisu položek) povinni stanovit cenu za zapojení 1 webu pro případ uplatnění vyhrazené změny závazku. V případě uplatnění vyhrazené změny závazku se použije inflační doložka ve smyslu odst. 4.4 smlouvy. Cena za zapojení 1 webu pro případ uplatnění vyhrazené změny závazku není předmětem hodnocení nabídek. Maximální možná nabídková cena za zapojení 1 webu pro případ uplatnění vyhrazené změny závazku činí 60 000 Kč bez DPH. Účastník je oprávněn stanovit nabídkovou cenu za zapojení 1 webu pro případ uplatnění vyhrazené změny závazku i formou „množstevních balíčků“ (pro případ zapojení více webů v jednom okamžiku), vždy však tak, aby průměr ceny ve vztahu k 1 webu činil nejvýše 60 000 Kč bez DPH.