See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy leków, w tym leków stosowanych w ramach programów lekowych NFZ. Szczegółowy wykaz, opis, parametry, zakres i wymagania przedmiotu zamówienia zawarto w formularzu asortymentowo-cenowym - załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 144099-2025
Interne Kennung: 1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Ze względu na ilość oraz różnorodność w zakresie poszczególnych części/zadań postępowania, zostały one szczegółowo opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23
Interne Kennung: Zadanie nr 23
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25
Interne Kennung: Zadanie nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26
Interne Kennung: Zadanie nr 26
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie nr 35
Interne Kennung: Zadanie nr 35
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie nr 43
Interne Kennung: Zadanie nr 43
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie nr 45
Interne Kennung: Zadanie nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie nr 46
Interne Kennung: Zadanie nr 46
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie nr 48
Interne Kennung: Zadanie nr 48
Los: LOT-0063
Titel: Zadanie nr 63
Interne Kennung: Zadanie nr 63
Los: LOT-0067
Titel: Zadanie nr 67
Interne Kennung: Zadanie nr 67
Los: LOT-0068
Titel: Zadanie nr 68
Interne Kennung: Zadanie nr 68
Los: LOT-0084
Titel: Zadanie nr 84
Interne Kennung: Zadanie nr 84
Los: LOT-0085
Titel: Zadanie nr 85
Interne Kennung: Zadanie nr 85
Los: LOT-0087
Titel: Zadanie nr 87
Interne Kennung: Zadanie nr 87
Los: LOT-0122
Titel: Zadanie nr 122
Interne Kennung: Zadanie nr 122
Los: LOT-0136
Titel: Zadanie nr 136
Interne Kennung: Zadanie nr 136