See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa technicznych środków materiałowych z grupy produktów gumowych i tworzyw sztucznych, hydraulicznych, spawalniczych, zamiennych do kuchni polowych, palników, części do palników oraz sklejki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa technicznych środków materiałowych z grupy produktów gumowych i tworzyw sztucznych, hydraulicznych, spawalniczych, zamiennych do kuchni polowych, palników, części do palników oraz sklejki w ilościach określonych w dokumentach zamówienia. Zakres zamówienia obejmuje 13 zadań określonych w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy / Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 20/2026/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19000000 Leder- und Textilerzeugnisse, Plastik- und Gummistoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19500000 Gummi- und Plastikstoffe, 34330000 Ersatzteile für Lastkraftwagen, Lieferwagen und Personenkraftwagen, 42124221 Teile für Hydraulikpumpenaggregate, 42390000 Teile für Brenner, Brennöfen oder Öfen, 42310000 Brenner, 39722300 Teile für Warmhalteplatten, 44831000 Mastixharze, Füllstoffe, Kitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Tworzywa sztuczne i gumowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa tworzyw sztucznych i gumowych 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy). 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz cenowy / Opis przedmiotu zamówienia)
Interne Kennung: Zadanie nr 1- Tworzywa sztuczne i gumowe
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie określonym w dokumentach zamówienia tj. w załączniku nr 2 do SWZ. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane po cenach jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego na zasadach określonych w załączniku nr 3 do SWZ. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Tworzywa sztuczne i gumowe
Interne Kennung: Zadanie nr 2- Tworzywa sztuczne i gumowe
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Palniki do kuchni polowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa palników do kuchni polowych. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy). 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz cenowy / Opis przedmiotu zamówienia)
Interne Kennung: Zadanie nr 3- Palniki do kuchni polowych
Haupteinstufung (cpv): 42310000 Brenner
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Części do palników do kuchni polowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części palników do kuchni polowych. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy). 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz cenowy / Opis przedmiotu zamówienia)
Interne Kennung: Zadanie nr 4 - Części do palników do kuchni polowej
Haupteinstufung (cpv): 42390000 Teile für Brenner, Brennöfen oder Öfen
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – Części do palników do kuchni polowej
Interne Kennung: Zadanie nr 5 - Części do palników do kuchni polowej
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – Części zamienne do kuchni polowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do kuchni polowych. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy). 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz cenowy / Opis przedmiotu zamówienia)
Interne Kennung: Zadanie nr 6 - Części zamienne do kuchni polowych
Haupteinstufung (cpv): 34330000 Ersatzteile für Lastkraftwagen, Lieferwagen und Personenkraftwagen
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 – Części zamienne do kuchni polowych
Interne Kennung: Zadanie nr 7 - Części zamienne do kuchni polowych
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 – Części podgrzewaczy wody
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części podgrzewaczy wody 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy). 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz cenowy / Opis przedmiotu zamówienia)
Interne Kennung: Zadanie nr 8 - Części podgrzewaczy wody
Haupteinstufung (cpv): 39722300 Teile für Warmhalteplatten
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 – Sklejka
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sklejki. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy). 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz cenowy / Opis przedmiotu zamówienia)
Interne Kennung: Zadanie nr 9 - Sklejka
Haupteinstufung (cpv): 44191100 Sperrholz
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 – Części hydrauliczne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części hydraulicznych. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy). 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz cenowy / Opis przedmiotu zamówienia)
Interne Kennung: Zadanie nr 10 - Części hydrauliczne
Haupteinstufung (cpv): 42124221 Teile für Hydraulikpumpenaggregate
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 – Części hydrauliczne
Interne Kennung: Zadanie nr 11 - Części hydrauliczne
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 – Tworzywa sztuczne i gumowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa tworzyw sztucznych i gumowych. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy). 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz cenowy / Opis przedmiotu zamówienia)
Interne Kennung: Zadanie nr 12 - Tworzywa sztuczne i gumowe
Haupteinstufung (cpv): 19500000 Gummi- und Plastikstoffe
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 – Uszczelniacze
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa uszczelniaczy 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy). 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz cenowy / Opis przedmiotu zamówienia)
Interne Kennung: Zadanie nr 13 - Uszczelniacze
Haupteinstufung (cpv): 44831000 Mastixharze, Füllstoffe, Kitt