613675-2026 - Ergebnis
Polen – Beratung im Bereich Entwicklung – Poprowadzenie doradztwa specjalistycznego stacjonarnie i on-line z zakresu tworzenia i wdrażania lokalnych planów deinstytucjonalizacji usług społecznych (LPDI)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoprowadzenie doradztwa specjalistycznego stacjonarnie i on-line z zakresu tworzenia i wdrażania lokalnych planów deinstytucjonalizacji usług społecznych (LPDI)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie doradztwa specjalistycznego stacjonarnie i on-line z zakresu tworzenia i wdrażana lokalnych planów deinstytucjonalizacji usług społecznych (LPDI) dla jednostek samorządu terytorialnego, powiatowych centrów pomocy rodzinie, ośrodków pomocy społecznej z województwa warmińsko-mazurskiego w związku realizacją projektu „Spójna Polityka Społeczna Warmii i Mazur” dofinansowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027. 2. Zakres usługi obejmuje przeprowadzenie maksymalnie 480 godzin (300 godzin stacjonarnie i 180 godzin on-line) doradztwa specjalistycznego z zakresu tworzenia i wdrażania lokalnych planów deinstytucjonalizacji usług społecznych (LPDI).
Vorherige Bekanntmachung259495-2026
Interne KennungZP.272.1.48.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73220000 Beratung im Bereich Entwicklung
5. Los
LosLOT-0001