2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stěhovací služby
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování odborných stěhovacích a přepravních služeb dle dílčích objednávek zadavatele v období od 1. dne kalendářního měsíce následujícího po kalendářním měsíci, ve kterém nabude rámcová smlouva uzavřená s vybraným dodavatelem účinnosti, a to po dobu čtyř let (48 měsíců).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98392000 Umzugsdienste
5. Los
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Stěhovací služby
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Plnění veřejné zakázky je stanoveno na dobu určitou v délce 4 let (48 měsíců) nebo do vyčerpání stanoveného rozpočtu zadavatele ve výši 10.000.000 Kč bez DPH, a to podle toho, který okamžik nastane dříve.