Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Erfüllungsort
Stadt: Łódź
Land, Gliederung (NUTS): Miasto Łódź (PL711)
Land: Polen
Zusätzliche Informationen: x
613722-2026 - Competition
Poland – Electricity, heating, solar and nuclear energy – Dostawa energii elektrycznej dla Muzeum Sztuki w Łodzi
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa energii elektrycznej dla Muzeum Sztuki w Łodzi
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego.
Internal identifier: AG.271.04.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
Additional classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego. Sprzedaż energii elektrycznej musi odbywać się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (tj. Dz. U. 2026 poz. 43 ze zm.) i wydanymi na jej podstawie aktami wykonawczymi. Zestawienie punktów poboru energii (w innych miejscach również jako „PPE“) wraz ze specyfikacją zużycia energii wyszczególniono w Zestawienie PPE (punktów poboru energii) stanowiącym załącznik nr 8 do niniejszej Specyfikacji.