See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: E-Learning
Beschreibung: Deze raamovereenkomst voor diensten heeft betrekking op diensten van e-learning. Deze opdracht is niet in percelen verdeeld omdat het enige doel van de opdracht is om toegang te verlenen tot e-learning cursussen die toegankelijk zijn via het web. Daarnaast zou een dergelijke verdeling de uitvoering van de opdracht bemoeilijken op technisch vlak.
Interne Kennung: Smals-BB-001.012/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80420000 E-Learning
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: E-Learning
Identificador interno: Smals-BB-001.012/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 80420000 Servicios de aprendizaje electrónico
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1