2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lokalvårdstjänster Västerviks kommun
Beschreibung: Upphandling av lokalvårdtjänster för Västerviks kommun. Upphandlingen inkluderar regelmässig städning samt storstädning, golvvård och fönsterputsning.
Interne Kennung: U-116-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: U-116-2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000