See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zhotovení PD, výkon IČ a dozoru projektanta stavby Výstavba objektu MUSEum+
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování projektových dokumentací pro komplexní návrh stavby budovy MUSEa+ včetně výkonu inženýrské činnosti směřující k zajištění pravomocného povolení záměru a dozoru projektanta při realizaci stavby. Pro účely stavby budou využity objekty Vysoké pece č. 4 a 6 v k.ú. Vítkovice, které jsou součástí národní kulturní památky Důl Hlubina a vysoké pece a koksovna Vítkovických železáren – národní kulturní památka, která je zapsána v Ústředním seznamu kulturních památek pod rejstříkovým číslem 296. V rámci projektu je nezbytné zapracovat i využití objemných a hmotných movitých kulturních památek Buchary a lis evidovaných v Ústředním seznamu kulturních památek pod rejstříkovým číslem 101686, a to jako trvale výstavních exponátů. V rámci realizace zakázky poskytne dodavatel dále uvedené služby a plnění při zpracování níže uvedených stupňů projektových dokumentací a poskytnutí služeb, a to vše v kvalitě odrážející komplexní odbornou péči dodavatele: a) Vypracování projektové dokumentace pro povolení Záměru a výkon inženýrské činnosti směřující k zajištění pravomocného povolení Záměru včetně kompletního zajištění inženýrské činnosti potřebné pro vydání povolení Záměru včetně zajištění vydání pravomocného povolení Záměru. b) Vypracování projektové dokumentace pro provádění Záměru včetně soupisu stavebních prací dodávek a služeb s výkazem výměr c) Vypracování projektové dokumentace vnitřního vybavení d) Výkon dozoru projektanta ve smyslu ust. § 155 písm. d) zákona č. 283/2021 Sb., stavebního zákona e) Vypracování projektové dokumentace sanace nesaturované zóny v areálu Dolní oblasti Vítkovic (pozemek parc. č. 1051/1 v k.ú. Vítkovice) v rozsahu určeném pro stavbu budovy MUSEum+. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v zadávací dokumentaci a jejich přílohách.
Interne Kennung: 001/2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71315400 Gebäudeinspektion
5. Los
Los: LOT-0003
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71315400 Gebäudeinspektion
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Případné vyhrazené změny závazků jsou uvedeny v zadávací dokumentaci