613756-2026 - Ergebnis
Tschechien – Lehrmittel und -geräte – Podpora kvalitnější přípravy žáků na 6. ZŠ Cheb – dodávka pomůcek
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPodpora kvalitnější přípravy žáků na 6. ZŠ Cheb – dodávka pomůcek
BeschreibungDodávka výukových pomůcek do odborných učeben. Předmětem dodávky je vždy zboží nové a nerepasované. Předmět plnění musí být proveden v souladu s platnými právními předpisy, jakož i v souladu se všemi požadavky stanovenými zadavatelem v zadávacích podmínkách. Detailní specifikace a bližší požadavky zadavatele na předmět plnění veřejné zakázky jsou uvedeny v příloze č. 1 návrhu Kupní smlouvy (přílohou č. 1 návrhu Kupní smlouvy je Soupis předmětu plnění).
Interne KennungVZa 20/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162200 Lehrmittel und -geräte
5. Los
LosLOT-0001