See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Pobyty pro rodiny pečující o děti se zdravotním postižením a pro osoby se zdravotním postižením“
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění třídenních pobytů pro: - rodiny pečující o dítě/děti se zdravotním postižením, jež využívají registrovaných služeb rané péče v Olomouckém kraji, - osoby s mentálním a kombinovaným postižením, jež využívají registrovaných služeb sociální rehabilitace, sociálně terapeutických dílen, chráněného bydlení nebo odlehčovacích služeb v Olomouckém kraji, - osoby s chronickým duševním onemocněním, jež využívají registrovaných služeb sociální rehabilitace v Olomouckém kraji
Interne Kennung: KÚOK/10588/2026/VZCN/358
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0012
Titel: ČÁST 13: POBYTY PRO OSOBY S MENTÁLNÍM A KOMBINOVANÝM POSTIŽENÍM VYUŽÍVAJÍCÍCH SLUŽEB CHRÁNĚNÉHO BYDLENÍ_osoby s mentálním a kombinovaným postižením v ORP Šumperk
Interne Kennung: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-13
Los: LOT-0010
Titel: ČÁST 10: POBYTY PRO OSOBY S MENTÁLNÍM A KOMBINOVANÝM POSTIŽENÍM VYUŽÍVAJÍCÍCH SLUŽEB SOCIÁLNĚ TERAPEUTICKÝCH DÍLEN_osoby s mentálním a kombinovaným postižením v ORP Prostějov
Interne Kennung: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-10
Los: LOT-0018
Titel: ČÁST 24: POBYTY PRO OSOBY S MENTÁLNÍM A KOMBINOVANÝM POSTIŽENÍM VYUŽÍVAJÍCÍCH ODLEHČOVACÍ SLUŽBY_osoby s mentálním postižením v ORP Konice
Interne Kennung: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-24
Los: LOT-0019
Titel: ČÁST 25: POBYTY PRO OSOBY S MENTÁLNÍM A KOMBINOVANÝM POSTIŽENÍM VYUŽÍVAJÍCÍCH ODLEHČOVACÍ SLUŽBY_osoby s mentálním postižením v ORP Zábřeh
Interne Kennung: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-25
Los: LOT-0020
Titel: ČÁST 27: POBYTY PRO OSOBY S MENTÁLNÍM A KOMBINOVANÝM POSTIŽENÍM VYUŽÍVAJÍCÍCH ODLEHČOVACÍ SLUŽBY_osoby s mentálním a kombinovaným postižením (včetně osob s PAS) v ORP Jeseník
Interne Kennung: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-27
Los: LOT-0021
Titel: ČÁST 28: POBYTY PRO OSOBY S MENTÁLNÍM A KOMBINOVANÝM POSTIŽENÍM VYUŽÍVAJÍCÍCH ODLEHČOVACÍ SLUŽBY_osoby s mentálním postižením v ORP Olomouc
Interne Kennung: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-28
Los: LOT-0022
Titel: ČÁST 29: POBYTY PRO OSOBY S MENTÁLNÍM A KOMBINOVANÝM POSTIŽENÍM VYUŽÍVAJÍCÍCH ODLEHČOVACÍ SLUŽBY_osoby s mentálním a kombinovaným postižením (včetně osob s PAS) v ORP Olomouc
Interne Kennung: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-29
Los: LOT-0023
Titel: ČÁST 30: POBYTY PRO OSOBY S CHRONICKÝM DUŠEVNÍM ONEMOCNĚNÍM VYUŽÍVAJÍCÍCH SLUŽEB SOCIÁLNÍ REHABILITACE_osoby s chronickým duševním onemocněním v ORP Olomouc, Litovel, Šternberk, Přerov a Prostějov
Interne Kennung: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-30
Los: LOT-0024
Titel: ČÁST 31: POBYTY PRO OSOBY S CHRONICKÝM DUŠEVNÍM ONEMOCNĚNÍM VYUŽÍVAJÍCÍCH SLUŽEB SOCIÁLNÍ REHABILITACE_osoby s chronickým duševním onemocněním v ORP Olomouc - Olomoucko
Interne Kennung: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-31
Los: LOT-0025
Titel: ČÁST 32: POBYTY PRO OSOBY S CHRONICKÝM DUŠEVNÍM ONEMOCNĚNÍM VYUŽÍVAJÍCÍCH SLUŽEB SOCIÁLNÍ REHABILITACE_osoby s chronickým duševním onemocněním v ORP Přerov
Interne Kennung: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-32
Los: LOT-0026
Titel: ČÁST 33: POBYTY PRO OSOBY S CHRONICKÝM DUŠEVNÍM ONEMOCNĚNÍM VYUŽÍVAJÍCÍCH SLUŽEB SOCIÁLNÍ REHABILITACE_osoby s chronickým duševním onemocněním v ORP Jeseník
Interne Kennung: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-33
Los: LOT-0027
Titel: ČÁST 34: POBYTY PRO OSOBY S CHRONICKÝM DUŠEVNÍM ONEMOCNĚNÍM VYUŽÍVAJÍCÍCH SLUŽEB SOCIÁLNÍ REHABILITACE_osoby s chronickým duševním onemocněním v ORP Olomouc - Olomouc
Interne Kennung: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-34
Los: LOT-0028
Titel: ČÁST 35: POBYTY PRO OSOBY S CHRONICKÝM DUŠEVNÍM ONEMOCNĚNÍM VYUŽÍVAJÍCÍCH SLUŽEB SOCIÁLNÍ REHABILITACE_osoby s chronickým duševním onemocněním v ORP Prostějov - Prostějovsko
Interne Kennung: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-35
Los: LOT-0029
Titel: ČÁST 36: POBYTY PRO OSOBY S CHRONICKÝM DUŠEVNÍM ONEMOCNĚNÍM VYUŽÍVAJÍCÍCH SLUŽEB SOCIÁLNÍ REHABILITACE_osoby s chronickým duševním onemocněním v ORP Zábřeh
Interne Kennung: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-36
Los: LOT-0030
Titel: ČÁST 37: POBYTY PRO OSOBY S CHRONICKÝM DUŠEVNÍM ONEMOCNĚNÍM VYUŽÍVAJÍCÍCH SLUŽEB SOCIÁLNÍ REHABILITACE_osoby s chronickým duševním onemocněním v ORP Prostějov - Prostějov
Interne Kennung: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-37
Los: LOT-0002
Titel: ČÁST 2: POBYTY PRO RODINY S DĚTMI SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM VYUŽÍVAJÍCÍCH SLUŽEB RANÉ PÉČE_rodiny s dětmi s tělesným, mentálním a kombinovaným postižením z OK
Interne Kennung: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-2
Los: LOT-0016
Titel: ČÁST 18: POBYTY PRO OSOBY S MENTÁLNÍM A KOMBINOVANÝM POSTIŽENÍM VYUŽÍVAJÍCÍCH SLUŽEB CHRÁNĚNÉHO BYDLENÍ_osoby s mentálním a kombinovaným postižením v ORP Prostějov
Interne Kennung: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-18
Los: LOT-0015
Titel: ČÁST 17: POBYTY PRO OSOBY S MENTÁLNÍM A KOMBINOVANÝM POSTIŽENÍM VYUŽÍVAJÍCÍCH SLUŽEB CHRÁNĚNÉHO BYDLENÍ_osoby s mentálním a kombinovaným postižením v ORP Prostějov - Prostějov
Interne Kennung: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-17
Los: LOT-0014
Titel: ČÁST 15: POBYTY PRO OSOBY S MENTÁLNÍM A KOMBINOVANÝM POSTIŽENÍM VYUŽÍVAJÍCÍCH SLUŽEB CHRÁNĚNÉHO BYDLENÍ_osoby s mentálním a kombinovaným postižením v ORP Olomouc
Interne Kennung: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-15
Los: LOT-0013
Titel: ČÁST 14: POBYTY PRO OSOBY S MENTÁLNÍM A KOMBINOVANÝM POSTIŽENÍM VYUŽÍVAJÍCÍCH SLUŽEB CHRÁNĚNÉHO BYDLENÍ_osoby s mentálním postižením v ORP Prostějov
Interne Kennung: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-14
Los: LOT-0001
Titel: ČÁST 1: POBYTY PRO RODINY S DĚTMI SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM VYUŽÍVAJÍCÍCH SLUŽEB RANÉ PÉČE_rodiny s dětmi s kombinovaným postižením (včetně osob s PAS) z OK
Interne Kennung: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-1
Los: LOT-0011
Titel: ČÁST 11: POBYTY PRO OSOBY S MENTÁLNÍM A KOMBINOVANÝM POSTIŽENÍM VYUŽÍVAJÍCÍCH SLUŽEB SOCIÁLNĚ TERAPEUTICKÝCH DÍLEN_osoby s mentálním a kombinovaným postižením v ORP Šumperk
Interne Kennung: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-11
Los: LOT-0017
Titel: ČÁST 23: POBYTY PRO OSOBY S MENTÁLNÍM A KOMBINOVANÝM POSTIŽENÍM VYUŽÍVAJÍCÍCH ODLEHČOVACÍ SLUŽBY_osoby s kombinovaným postižením (včetně osob s PAS) v ORP Šumperk
Interne Kennung: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-23
Los: LOT-0009
Titel: ČÁST 9: POBYTY PRO OSOBY S MENTÁLNÍM A KOMBINOVANÝM POSTIŽENÍM VYUŽÍVAJÍCÍCH SLUŽEB SOCIÁLNÍ REHABILITACE_osoby s mentálním postižením v ORP Šternberk
Interne Kennung: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-9
Los: LOT-0008
Titel: ČÁST 8: POBYTY PRO OSOBY S MENTÁLNÍM A KOMBINOVANÝM POSTIŽENÍM VYUŽÍVAJÍCÍCH SLUŽEB SOCIÁLNÍ REHABILITACE_osoby s kombinovaným postižením (včetně osob s PAS) v ORP Olomouc
Interne Kennung: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-8
Los: LOT-0007
Titel: ČÁST 7: POBYTY PRO OSOBY S MENTÁLNÍM A KOMBINOVANÝM POSTIŽENÍM VYUŽÍVAJÍCÍCH SLUŽEB SOCIÁLNÍ REHABILITACE_osoby s mentálním a kombinovaným postižením (včetně osob s PAS) v ORP Šumperk
Interne Kennung: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-7
Los: LOT-0006
Titel: ČÁST 6: POBYTY PRO OSOBY S MENTÁLNÍM A KOMBINOVANÝM POSTIŽENÍM VYUŽÍVAJÍCÍCH SLUŽEB SOCIÁLNÍ REHABILITACE_osoby s mentálním a kombinovaným postižením v ORP Olomouc
Interne Kennung: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-6
Los: LOT-0005
Titel: ČÁST 5: POBYTY PRO OSOBY S MENTÁLNÍM A KOMBINOVANÝM POSTIŽENÍM VYUŽÍVAJÍCÍCH SLUŽEB SOCIÁLNÍ REHABILITACE_osoby s kombinovaným postižením (včetně osob s PAS) v ORP Olomouc a Šumperk
Interne Kennung: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-5
Los: LOT-0004
Titel: ČÁST 4: POBYTY PRO RODINY S DĚTMI SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM VYUŽÍVAJÍCÍCH SLUŽEB RANÉ PÉČE_rodiny s dětmi se sluchovým postižením z OK
Interne Kennung: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-4
Los: LOT-0003
Titel: ČÁST 3: POBYTY PRO RODINY S DĚTMI SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM VYUŽÍVAJÍCÍCH SLUŽEB RANÉ PÉČE_rodiny se zrakovým a kombinovaným postižením z OK
Interne Kennung: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-3
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: KÚOK/10588/2026/VZCN/358
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79952000 Servicios de eventos
Clasificación adicional (cpv): 80000000 Servicios de enseñanza y formación
5. Lote
Lote: LOT-0012
Identificador interno: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-13
Lote: LOT-0010
Identificador interno: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-10
Lote: LOT-0018
Identificador interno: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-24
Lote: LOT-0019
Identificador interno: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-25
Lote: LOT-0020
Identificador interno: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-27
Lote: LOT-0021
Identificador interno: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-28
Lote: LOT-0022
Identificador interno: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-29
Lote: LOT-0023
Identificador interno: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-30
Lote: LOT-0024
Identificador interno: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-31
Lote: LOT-0025
Identificador interno: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-32
Lote: LOT-0026
Identificador interno: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-33
Lote: LOT-0027
Identificador interno: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-34
Lote: LOT-0028
Identificador interno: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-35
Lote: LOT-0029
Identificador interno: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-36
Lote: LOT-0030
Identificador interno: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-37
Lote: LOT-0002
Identificador interno: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-2
Lote: LOT-0016
Identificador interno: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-18
Lote: LOT-0015
Identificador interno: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-17
Lote: LOT-0014
Identificador interno: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-15
Lote: LOT-0013
Identificador interno: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-14
Lote: LOT-0001
Identificador interno: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-1
Lote: LOT-0011
Identificador interno: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-11
Lote: LOT-0017
Identificador interno: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-23
Lote: LOT-0009
Identificador interno: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-9
Lote: LOT-0008
Identificador interno: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-8
Lote: LOT-0007
Identificador interno: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-7
Lote: LOT-0006
Identificador interno: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-6
Lote: LOT-0005
Identificador interno: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-5
Lote: LOT-0004
Identificador interno: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-4
Lote: LOT-0003
Identificador interno: KÚOK/10588/2026/VZCN/358-3