613784-2026 - Wettbewerb
Estland – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Lääne-Harju valla jäätmejaamade operaatorteenuse osutamine ja jäätmete veoteenuse osutamine käitluskohtadesse
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lääne-Harju valla jäätmejaamade operaatorteenuse osutamine ja jäätmete veoteenuse osutamine käitluskohtadesse
Beschreibung: Hanke eesmärk on leida Lääne-Harju valla Karjaküla jäätmejaama ja Paldiski jäätmepunkti operaatorteenuse ja jäätmete veoteenuse osutaja jäätmete veoks hankija määratud käitluskohta või vaheladustusjaama. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314856-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000