2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leermiddelen VSO Stichting Koraal Groep
Beschreibung: Stichting Koraal Groep is voornemens één raamovereenkomst te sluiten voor de levering, distributie en ondersteuning van fysieke en digitale leermiddelen en bijbehorende licenties voor haar scholen binnen het voortgezet speciaal onderwijs. De opdracht omvat onder meer het faciliteren van jaarbestellingen en nabestellingen, levering aan meerdere locaties, het beschikbaar stellen van een digitaal bestelportaal, licentiebeheer, retourafhandeling, ondersteuning van gebruikers en het verstrekken van managementinformatie. Het betreft circa 1.350 leerlingen. Dit aantal kan gedurende de looptijd van de raamovereenkomst fluctueren. De raamovereenkomst wordt gesloten met één opdrachtnemer voor een initiële periode van twee jaar, met de mogelijkheid tot tweemaal een verlenging van één jaar. De beoogde ingangsdatum is 1 januari 2027. De opdracht is niet verdeeld in percelen vanwege de inhoudelijke en operationele samenhang tussen levering, distributie en beheer van de leermiddelen. Stichting Koraal Groep behoudt zich het recht voor leermiddelen die de opdrachtnemer niet kan leveren bij derden af te nemen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese openbare aanbestedingsprocedure voor het sluiten van één raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor de levering, distributie en ondersteuning van fysieke en digitale leermiddelen voor het voortgezet speciaal onderwijs van Stichting Koraal Groep. Gunning vindt plaats op basis van de beste prijs-kwaliteitsverhouding (BPKV).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22111000 Schulbücher, 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Stichting Koraal Groep kan gedurende de looptijd van de raamovereenkomst verzoeken om realisatie van een koppeling tussen het bestelportaal van opdrachtnemer en het door opdrachtgever gebruikte inkoopsysteem, momenteel Proactis. Opdrachtgever kan gedurende de looptijd overstappen op een ander inkoopsysteem. De koppeling betreft een optionele prestatie en maakt geen onderdeel uit van de inschrijfprijs. Realisatie vindt uitsluitend plaats na een schriftelijke opdracht van opdrachtgever, op basis van een vooraf door opdrachtnemer verstrekte gespecificeerde offerte.
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Naturaleza complementaria del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 39162100 Material pedagógico
Clasificación adicional (cpv): 22111000 Libros escolares, 48190000 Paquetes de software educativo
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opciones: