613795-2026 - Ergebnis
Estland – Verkehrsschilder – Riigiteele nr 1 Tallinna–Narva km 10-90 ITS lahenduste projekteerimine, seadmete ostmine ja paigaldamine
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Riigiteele nr 1 Tallinna–Narva km 10-90 ITS lahenduste projekteerimine, seadmete ostmine ja paigaldamine
Beschreibung: Riigiteele nr 1 Tallinna–Narva km 10-90 ITS lahenduste projekteerimine, seadmete ostmine ja paigaldamine vastavalt riigihanke alusdokumentides toodud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310893-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34992200 Verkehrsschilder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316213 Installation von Verkehrsleiteinrichtungen, 71322500 Technische Planungsleistungen für Verkehrsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000