613805-2026 - Wettbewerb
Polen – Ausrüstung für Physiotherapie – Dostawa wraz z montażem wyposażenia sal sensorycznych w specjalistyczny sprzęt, a także dostawa pomocy edukacyjnych i sensorycznych do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wraz z montażem wyposażenia sal sensorycznych w specjalistyczny sprzęt, a także dostawa pomocy edukacyjnych i sensorycznych do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem wyposażenia sal sensorycznych w specjalistyczny sprzęt, a także dostawa pomocy edukacyjnych i sensorycznych do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy. Zamówienie zostało podzielone na 9 części. 2. Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę gwarancji jakości na dostarczony przedmiot zamówienia na okres co najmniej: 24 miesięcy od daty odbioru przedmiotu umowy. Okres gwarancji jakości stanowi kryterium oceny ofert. 3. Zamawiający wymaga, aby przedmiot umowy spełniał wymagania wynikające z przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz spełniał normy PN-EN właściwe dla danego asortymentu, ze szczególnym uwzględnieniem norm bezpieczeństwa, w szczególności spełniał wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 października 2016 r. w sprawie wymagań dla zabawek oraz dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/48/WE w sprawie bezpieczeństwa zabawek. 4. Zamawiający wymaga, aby przedmiot umowy wykonany z tworzyw sztucznych posiadał deklarację zgodności CE, która potwierdzi, że produkty spełniają wymogi bezpieczeństwa i zdrowia, określone w dyrektywach unijnych.
Interne KennungZP.26.48.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa wyposażenia sal sensorycznych, przeznaczonego do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy
Beschreibung1.1. Część nr 1 – Dostawa wyposażenia sal sensorycznych, przeznaczonego do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy 1.1.1. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33155000-1 Przyrządy do fizykoterapii 39150000-8 Różne meble i wyposażenie 37440000-4 Sprzęt do ćwiczeń fizycznych 37442900-8 Różnorodny sprzęt gimnastyczny 39162110-9 Sprzęt dydaktyczny 33693000-4 Pozostałe produkty terapeutyczne 1.1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ. 1.1.2. Kalkulacja cenowa stanowi załącznik nr 9A do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 37440000 Fitnessgeräte, 37442900 Kraftstationen, 39162110 Lehrbedarf, 33693000 Alle übrigen therapeutischen Mittel
LosLOT-0002
TitelDostawa mobilnego wyposażenia do zabaw sensorycznych i muzycznych, przeznaczonego do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy
BeschreibungCzęść nr 2 – Dostawa mobilnego wyposażenia do zabaw sensorycznych i muzycznych, przeznaczonego do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy 1.2.1. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 37310000-4 Instrumenty muzyczne 39150000-8 Różne meble i wyposażenie 37321700-1 Stojaki na instrumenty muzyczne lub nuty 1.2.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 10 do SWZ. 1.2.3. Kalkulacja cenowa stanowi załącznik nr 10A do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 2
Haupteinstufung (cpv): 37310000 Musikinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 37321700 Instrumentenständer und Notenpulte
LosLOT-0003
TitelDostawa luster sensorycznych, przeznaczonych do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy
BeschreibungCzęść nr 3 – Dostawa luster sensorycznych, przeznaczonych do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy. 1.3.1. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 38622000-1 Lustra 1.3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 11 do SWZ. 1.3.3. Kalkulacja cenowa stanowi załącznik nr 11A do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 3
Haupteinstufung (cpv): 38622000 Spiegel
LosLOT-0004
TitelDostawa pomocy do rozwijania motoryki małej, przeznaczonych do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy
BeschreibungCzęść nr 4 – Dostawa pomocy do rozwijania motoryki małej, przeznaczonych do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy 1.4.1. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 39162110-9 Sprzęt dydaktyczny 39162100-6 Pomoce dydaktyczne 1.4.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 12 do SWZ. 1.4.3. Kalkulacja cenowa stanowi załącznik nr 12A do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 4
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
LosLOT-0005
TitelDostawa konstrukcyjnego wyposażenia sali sensorycznej, przeznaczonego do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy
BeschreibungCzęść nr 5 – Dostawa konstrukcyjnego wyposażenia sali sensorycznej, przeznaczonego do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy 1.5.1. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33155000-1 Przyrządy do fizykoterapii 37440000-4 Sprzęt do ćwiczeń fizycznych 37442900-8 Różnorodny sprzęt gimnastyczny 1.5.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 13 do SWZ. 1.5.3. Kalkulacja cenowa stanowi załącznik nr 13A do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37440000 Fitnessgeräte, 37442900 Kraftstationen
LosLOT-0006
TitelDostawa ścieżek sensorycznych, przeznaczonych do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy
BeschreibungCzęść nr 6 – Dostawa ścieżek sensorycznych, przeznaczonych do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy 1.6.1. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33155000-1 Przyrządy do fizykoterapii 37440000-4 Sprzęt do ćwiczeń fizycznych 37442900-8 Różnorodny sprzęt gimnastyczny 1.6.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 14 do SWZ. 1.6.3. Kalkulacja cenowa stanowi załącznik nr 14A do SW
Interne KennungCzęść nr 6
LosLOT-0007
TitelDostawa tablic manipulacyjnych, przeznaczonych do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy
BeschreibungCzęść nr 7 – Dostawa tablic manipulacyjnych, przeznaczonych do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy 1.7.1. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 39162110-9 Sprzęt dydaktyczny 39162100-6 Pomoce dydaktyczne 1.7.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 15 do SWZ. 1.7.3. Kalkulacja cenowa stanowi załącznik nr 15A do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 7
LosLOT-0008
TitelDostawa poduch i przytulanek sensorycznych, przeznaczonych do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy
BeschreibungCzęść nr 8 – Dostawa poduch i przytulanek sensorycznych, przeznaczonych do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy 1.8.1. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 39162100-6 Pomoce dydaktyczne 1.8.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 16 do SWZ. 1.8.3. Kalkulacja cenowa stanowi załącznik nr 16A do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 8
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
LosLOT-0009
TitelDostawa baldachimów sensorycznych, przeznaczonych do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy
BeschreibungCzęść nr 9 – Dostawa baldachimów sensorycznych, przeznaczonych do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy 1.9.1. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 39290000-1 Wyposażenie różne 1.9.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 17 do SWZ. 1.9.3. Kalkulacja cenowa stanowi załącznik nr 17A do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 9
Haupteinstufung (cpv): 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände