613807-2026 - Wettbewerb
Estland – Medizinische Geräte – Neuronavigatsiooni süsteem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Neuronavigatsiooni süsteem
Beschreibung: Neuronavigatsiooni süsteemi ostmine koos selle kasutamiseks vajaliku 3D arkoskoobi ja stereotaktilise raamigaga ja nende seadmete töövõime tagamine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 301485-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Neuronavigaator
Beschreibung: Neuronavigaatorsüsteemi ostmine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 301485-0001
Los: LOT-0002
Titel: 3D arkoskoop
Beschreibung: 3D arkoskoobi ostmine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 301485-0002
Los: LOT-0003
Titel: Stereotaktiline raam
Beschreibung: Stereotaktilise raami ostmine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 301485-0003