See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dodávka tepla a ohřev teplé vody– Rudé armády 1950/7a, Karviná“
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka tepla a ohřev teplé vody pro objekt Hotelového domu na ul. Rudé armády 1950, 733 01 Karviná.
Interne Kennung: P26V00000203
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jednací řízení bez uveřejnění na dodávky. Zadavatel zadávací řízení vyhlásil podle § 63 odst. 3 písm. b) ZZVZ, jelikož z technických důvodů neexistuje hospodářská soutěž.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09323000 Fernwärme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09321000 Warmwasser, 65400000 Andere Energieversorgungsquellen
5. Los
Los: LOT-0001