See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Olsztynek w roku 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (Dz. U. z 2026 r. poz. 663) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa leśnego, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Olsztynek w roku 2027. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa leśnego. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji zamówienia 01.01.2027 - 31.12.2027.
Interne Kennung: ZG.270.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – leśnictwa: Marózek, Maróz, Waplewo
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy o lasach w leśnictwach: Marózek, Maróz, Waplewo. 2. Zakres rzeczowy zamówienia będzie obejmował sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa leśnego wynikające z dokumentów zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – leśnictwa: Gibała, Mielno, Tymawa
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy o lasach w leśnictwach: Gibała, Mielno i Tymawa. 2. Zakres rzeczowy zamówienia będzie obejmował sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa leśnego wynikające z dokumentów zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – leśnictwa: Durąg, Góra Dylewska
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy o lasach w leśnictwach Durąg i Góra Dylewska. 2. Zakres rzeczowy zamówienia będzie obejmował sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa leśnego wynikające z dokumentów zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – leśnictwa: Dylewo, Napromek, Samin
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy o lasach w leśnictwach: Dylewo, Napromek i Samin. 2. Zakres rzeczowy zamówienia będzie obejmował sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa leśnego wynikające z dokumentów zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – leśnictwo Gospodarstwo Szkółkarskie Mielno
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy o lasach w leśnictwie Gospodarstwo Szkółkarskie Mielno. 2. Zakres rzeczowy zamówienia będzie obejmował sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa leśnego wynikające z dokumentów zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 5