613818-2026 - Wettbewerb
Polen – Dieselöl – BEZGOTÓWKOWE TANKOWANIE POJAZDÓW SŁUŻBOWYCH SP ZOZ WSPR W BIAŁYMSTOKU
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBEZGOTÓWKOWE TANKOWANIE POJAZDÓW SŁUŻBOWYCH SP ZOZ WSPR W BIAŁYMSTOKU
Beschreibung1. Przedmiotem postępowania jest bezgotówkowe tankowanie oleju napędowego do pojazdów służbowych SP ZOZ WSPR w Białymstoku obsługujących Zakłady Pomocy Doraźnej (ZPD), Punkty Stacjonowania, jak również znajdujących się w podróżach służbowych na terenie całego kraju oraz tankowania w/w paliwa na terenie miasta Białystok, gdy nieczynna jest Stacja Paliw SP ZOZ WSPR w Białymstoku przy ul. Pogodnej 22, szczegółowo wyspecyfikowane w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. Paliwo musi odpowiadać aktualnie obowiązującym wymaganiom jakościowym zgodnie z ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 r. o systemie monitorowania i kontrolowania jakości paliw (Dz.U.2025.1529 t.j. z późn. zm.) oraz Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U.2024.1018) oraz aktualnej Polskiej Normy PN-EN 590 lub równoważnej, musi być zdatny do użytku zarówno w warunkach letnich jak i zimowych. W tym w celu Wykonawca w okresie zimowym, tj. w okresie od 16 listopada do końca lutego, będzie dysponował olejem napędowym dostosowanym do pory roku, spełniającym wymagania w/w rozporządzenia. Pozostałe informacje zostały zawarte w treści SWZ. Pozycja w planie postępowań na 2026 r., : 2.2.1.
Interne KennungEOP.332.37.26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
5. Los
LosLOT-0001
TitelBezgotówkowe tankowanie pojazdów w Bielsku Podlaskim
BeschreibungTankowanie ON do pojazdów w Bielsku Podlaskim usytuowanie - teren miasta Bielsk Podlaski (odległość od siedziby ZPD przy ul. Rejonowej 11, 17-100 Bielsk Podlaski - max. 5 km). sposób płacenia i rozliczania się - bezgotówkowe, przelew, faktura VAT dwa razy w miesiącu. Godziny otwarcia min. - od 7.00 do 20.00 w dni powszednie, od 8.00 do 15.00 w dni świąteczne. Maksymalny zakres zamówienia 9.000 litrów.
Interne KennungEOP.332.37.26- Część 1
LosLOT-0002
TitelBezgotówkowe tankowanie pojazdów w Dąbrowie Białostockiej
BeschreibungTankowanie ON do pojazdów w Dąbrowie Białostockiej. Usytuowanie - teren miasta Dąbrowa Białostocka (odległość od siedziby Podstacji przy, ul. Skłodowskiej 15, 16-200 Dąbrowa Bst. - max. 5 km). Sposób płacenia i rozliczania się - bezgotówkowe, przelew, faktura VAT dwa razy w miesiącu. Godziny otwarcia min. - od 7.00 do 20.00 w dni powszednie, od 7.00 do 15.00 w dni świąteczne. Maksymalny zakres zamówienia 7.000 litrów.
Interne KennungEOP.332.37.26- Część 2
LosLOT-0003
TitelBezgotówkowe tankowanie pojazdów w Hajnówce
BeschreibungTankowanie ON do pojazdów w Hajnówce. Usytuowanie - teren miasta Hajnówka (odległość od ZPD w Hajnówce przy ul. Doc. Adama Dowgirda 5, 17-200 Hajnówka – max. 5 km). Sposób płacenia i rozliczania się - bezgotówkowe, przelew, faktura VAT dwa razy w miesiącu. Godziny otwarcia min. - od 7.00 do 20.00 w dni powszednie, od 8.00 do 15.00 w dni świąteczne. Maksymalny zakres zamówienia 15.000 litrów.
Interne KennungEOP.332.37.26- Część 3
LosLOT-0004
TitelBezgotówkowe tankowanie pojazdów w Białymstoku + cała Polska
BeschreibungTankowanie ON do pojazdów w Białymstoku + cała Polska. Usytuowanie - teren miasta Białegostoku + cała Polska (min. 50 stacji na terenie całego kraju w tym co najmniej 1 stacja paliw lokalizowana na terenie m. Białystok). Sposób płacenia i rozliczania się - bezgotówkowe, przelew, faktura VAT dwa razy w miesiącu. Godziny otwarcia min. - od 7.00 do 20.00 w dni powszednie, od 8.00 do 15.00 w dni świąteczne. Maksymalny zakres zamówienia 6.000 litrów.
Interne KennungEOP.332.37.26- Część 4
LosLOT-0005
TitelBezgotówkowe tankowanie pojazdów w Łapach
BeschreibungTankowanie ON do pojazdów w Łapach. Usytuowanie - teren miasta Łapy (odległość od siedziby Podstacji przy ul. J. Korczaka 23A, 18-100 Łapy – max. 5 km). Sposób płacenia i rozliczania się - bezgotówkowe, przelew, faktura VAT dwa razy w miesiącu. Godziny otwarcia min. - od 7.00 do 20.00 w dni powszednie, od 8.00 do 15.00 w dni świąteczne. Maksymalny zakres zamówienia 5 000 litrów.
Interne KennungEOP.332.37.26- Część 5
LosLOT-0006
TitelBezgotówkowe tankowanie pojazdów w Mońkach
BeschreibungTankowanie ON do pojazdów w Mońkach. • usytuowanie - teren miasta Mońki (odległość od siedziby ZPD przy ul. Wojska Polskiego 56, 19-100 Mońki -max. 5 km). Sposób płacenia i rozliczania się - bezgotówkowe, przelew, faktura VAT dwa razy w miesiącu. Godziny otwarcia min. - od 7.00 do 20.00 w dni powszednie, od 8.00 do 15.00 w dni świąteczne. Maksymalny zakres zamówienia 4 000 litrów.
Interne KennungEOP.332.37.26- Część 6
LosLOT-0007
TitelBezgotówkowe tankowanie pojazdów w Siemiatyczach
BeschreibungTankowanie ON do pojazdów w Siemiatyczach. Usytuowanie - teren miasta Siemiatycze (odległość od siedziby ZPD przy ul. Szpitalnej 8, 17-300 Siemiatycze - max. 5 km). Sposób płacenia i rozliczania się - bezgotówkowe, przelew, faktura VAT dwa razy w miesiącu. Godziny otwarcia min. - od 7.00 do 20.00 w dni powszednie, od 8.00 do 15.00 w dni świąteczne. Maksymalny zakres zamówienia 15.000 litrów.
Interne KennungEOP.332.37.26- Część 7
LosLOT-0008
TitelBezgotówkowe tankowanie pojazdów w Sokółce
BeschreibungTankowanie ON do pojazdów w Sokółce. Usytuowanie - teren miasta Sokółka (odległość od siedziby ZPD przy ul. Pocztowej 1, 16-100 Sokółka - max. 5 km). Sposób płacenia i rozliczania się - bezgotówkowe, przelew, faktura VAT dwa razy w miesiącu. Godziny otwarcia min- od 7.00 do 20.00 w dni powszednie, od 8.00 do 15.00 w dni świąteczne. Maksymalny zakres zamówienia 11.500 litrów.
Interne KennungEOP.332.37.26- Część 8
LosLOT-0009
TitelBezgotówkowe tankowanie pojazdów w Drohiczynie
BeschreibungTankowanie ON do pojazdów w Drohiczynie. Usytuowanie - teren miasta Drohiczyn (odległość od siedziby Podstacji przy ul. Warszawskiej 12, 17-312 Drohiczyn - max. 5 km). Sposób płacenia i rozliczania się - bezgotówkowe, przelew, faktura VAT dwa razy w miesiącu. Godziny otwarcia min. - od 7.00 do 20.00 w dni powszednie, od 7.00 do 15.00 w dni świąteczne. Maksymalny zakres zamówienia 4.500 litrów.
Interne KennungEOP.332.37.26- Część 9
LosLOT-0010
TitelBezgotówkowe tankowanie pojazdów w Suchowoli
BeschreibungTankowanie ON do pojazdów w Sokółce. Usytuowanie - teren m. Suchowola (odległość od siedziby Podstacji przy ul. Goniądzkiej 19, 16-150 Suchowola - max. 5 km). Sposób płacenia i rozliczania się - bezgotówkowe, przelew, faktura VAT dwa razy w miesiącu. Godziny otwarcia min. - od 7.00 do 20.00 w dni powszednie, od 8.00 do 15.00 w dni świąteczne. Maksymalny zakres zamówienia 7.000 litrów.
Interne KennungEOP.332.37.26 - Część 10
LosLOT-0011
TitelBezgotówkowe tankowanie pojazdów w Brańsku
BeschreibungTankowanie ON do pojazdów w Brańsku. Usytuowanie - teren miasta Brańsk (odległość od siedziby Podstacji przy ul. Jana Pawła II 10, 17-120 Brańsk - max. 5 km). Sposób płacenia i rozliczania się - bezgotówkowe, przelew, faktura VAT dwa razy w miesiącu. Godziny otwarcia min. - od 7.00 do 19.00 w dni powszednie, od 8.00 do 15.00 w dni świąteczne. Maksymalny zakres zamówienia 5.500 litrów.
Interne KennungEOP.332.37.26- Część 11
613818-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: EOP.332.37.26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09134100 Diesel oil
Additional classification (cpv): 09134220 Diesel fuel (EN 590)
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: EOP.332.37.26- Część 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: EOP.332.37.26- Część 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: EOP.332.37.26- Część 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: EOP.332.37.26- Część 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: EOP.332.37.26- Część 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: EOP.332.37.26- Część 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: EOP.332.37.26- Część 7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: EOP.332.37.26- Część 8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: EOP.332.37.26- Część 9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: EOP.332.37.26 - Część 10
Lot: LOT-0011
Internal identifier: EOP.332.37.26- Część 11