2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych na terenie gminy Alwernia
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych na terenie gminy Alwernia z podziałem na 3 części: Część I Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Alwernia. Wykonawca jest zobowiązany do zagospodarowania odpadów komunalnych zgodnie z hierarchią sposobów postępowania z odpadami. W zakres zamówienia wchodzi również: - dostarczenie pojemników i worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Wykonawca w cenie oferty zobowiązany jest uwzględnić koszt wyposażenia nieruchomości w zabudowie wielolokalowej w kontenery do segregacji odpadów komunalnych, a nieruchomości w zabudowie jednorodzinnej w worki do segregacji odpadów komunalnych oraz w pojemniki; - porządkowanie terenu zanieczyszczonego odpadami wysypanymi z pojemników, kontenerów, worków i pojazdów w przypadku jego zanieczyszczenia podczas odbioru odpadów; - zbieranie odpadów leżących obok zapełnionych pojemników, kontenerów w zabudowie wielolokalowej oraz doprowadzanie do porządku terenów przyległych, zanieczyszczonych na skutek przepełnienia pojemników służących do gromadzenia odpadów. Część II Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. I. Krasickiego 16 w miejscowości Alwernia oraz wyposażenie punktu PSZOK. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych będzie miejscem odbioru i czasowego magazynowania odpadów selektywnie zebranych, zawartych we frakcji odpadów komunalnych, dostarczanych przez właścicieli nieruchomości objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi (nieruchomości zamieszkane). Odpady odebrane w PSZOK będą przekazywane do podmiotów uprawnionych do ich odzysku lub unieszkodliwiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie. Część III Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 03- Inne odpady nieulegające biodegradacji, z kontenerów ustawionych na terenie sołectw Gminy i miasta Alwernia oraz dostarczenie kontenerów KP-7. Odpady odebrane ze sołectw oraz miasta Alwernia będą przekazywane do podmiotów uprawnionych do ich odzysku lub unieszkodliwiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie.
Interne Kennung: IR.271.2.13.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cz. I. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Alwernia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Alwernia. Wykonawca jest zobowiązany do zagospodarowania odpadów komunalnych zgodnie z hierarchią sposobów postępowania z odpadami. W zakres zamówienia wchodzi również: - dostarczenie pojemników i worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Wykonawca w cenie oferty zobowiązany jest uwzględnić koszt wyposażenia nieruchomości w zabudowie wielolokalowej w kontenery do segregacji odpadów komunalnych, a nieruchomości w zabudowie jednorodzinnej w worki do segregacji odpadów komunalnych oraz w pojemniki; - porządkowanie terenu zanieczyszczonego odpadami wysypanymi z pojemników, kontenerów, worków i pojazdów w przypadku jego zanieczyszczenia podczas odbioru odpadów; - zbieranie odpadów leżących obok zapełnionych pojemników, kontenerów w zabudowie wielolokalowej oraz doprowadzanie do porządku terenów przyległych, zanieczyszczonych na skutek przepełnienia pojemników służących do gromadzenia odpadów.
Los: LOT-0002
Titel: Cz. II. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. I. Krasickiego 16 w miejscowości Alwernia oraz wyposażenie punktu PSZOK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. I. Krasickiego 16 w miejscowości Alwernia oraz wyposażenie punktu PSZOK. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych będzie miejscem odbioru i czasowego magazynowania odpadów selektywnie zebranych, zawartych we frakcji odpadów komunalnych, dostarczanych przez właścicieli nieruchomości objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi (nieruchomości zamieszkane). Odpady odebrane w PSZOK będą przekazywane do podmiotów uprawnionych do ich odzysku lub unieszkodliwiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie.
Los: LOT-0003
Titel: Cz. III. Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 03- Inne odpady nieulegające biodegradacji, z kontenerów ustawionych na terenie sołectw Gminy i miasta Alwernia oraz dostarczenie kontenerów KP-7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 03- Inne odpady nieulegające biodegradacji, z kontenerów ustawionych na terenie sołectw Gminy i miasta Alwernia oraz dostarczenie kontenerów KP-7. Odpady odebrane ze sołectw oraz miasta Alwernia będą przekazywane do podmiotów uprawnionych do ich odzysku lub unieszkodliwiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden