2. Verfahren
Verfahren
Titel: ÚVN – VoFN Praha – LC/MS – hmotnostní spektrometr – obměna
Beschreibung: Předmětem této VZ je právní závazek vybraného dodavatele řádně a včas provést dodávku, instalaci a uvedení do provozu požadovaného LC/MC hmotnostního spektrometru v sídle zadavatele, a zabezpečení následného bezplatného 24 měsíčního záručního servisu a dále pozáručního servisu po dobu 96 měsíců ode dne uplynutí záruky
Interne Kennung: Čj.: 25689/2026-ÚVN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38432000 Analysegeräte, 38432200 Chromatografen, 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten, 71336000 Unterstützende technische Tätigkeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem této VZ je právní závazek vybraného dodavatele řádně a včas provést dodávku, instalaci a uvedení do provozu požadovaného LC/MC hmotnostního spektrometru v sídle zadavatele, a zabezpečení následného bezplatného 24 měsíčního záručního servisu a dále pozáručního servisu po dobu 96 měsíců ode dne uplynutí záruky.
Interne Kennung: 25689/2026-ÚVN
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38432200 Chromatografen, 38432000 Analysegeräte, 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten, 71336000 Unterstützende technische Tätigkeiten