613830-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung – Usługa druku wraz z dostawą materiałów informacyjno-edukacyjnych w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa druku wraz z dostawą materiałów informacyjno-edukacyjnych w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej”
Beschreibung1.Usługa druku wraz z dostawą materiałów informacyjno-edukacyjnych w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej”. 2.Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 3.Sposób realizacji zamówienia określa projekt Umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungNFZ-BAG-SZP.251.24.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa druku wraz z dostawą materiałów informacyjno-edukacyjnych w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej".
Beschreibung1.Usługa druku wraz z dostawą materiałów informacyjno-edukacyjnych w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej". 2.Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 3.Sposób realizacji zamówienia określa projekt Umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy