2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Modernizace traťového úseku Hradec Králové (mimo) - Týniště nad Orlicí (mimo)“ - ZABEZPEČOVACÍ A SDĚLOVACÍ ZAŘÍZENÍ „Modernizace traťového úseku odb. Kanín - Chlumec nad Cidlinou (včetně)“ - vybavení nového sálu CDP Praha
Beschreibung: Předmět plnění této veřejné zakázky na stavební práce představuje jedno z plnění, která společně tvoří jeden funkční celek (stavbu/celou investiční akci) a jsou zadávána v časové souvislosti. Zadavatel rozdělil předmět plnění funkčního celku stavby na části a jednotlivá plnění představující tyto části zadává v samostatných zadávacích řízeních. Investiční akce je rozdělena celkem na tři samostatné zakázky – Infrastruktura, Energetika a Zabezpečovací a sdělovací zařízení, které tvoří jeden funkční celek. Předmětem této zakázky je zhotovení staveb „Modernizace traťového úseku Hradec Králové (mimo) - Týniště nad Orlicí (mimo)“ – ZABEZPEČOVACÍ A SDĚLOVACÍ ZAŘÍZENÍ a „Modernizace traťového úseku odb. Kanín - Chlumec nad Cidlinou (včetně)“ - vybavení nového sálu CDP Praha. Základní předmět Díla Veřejné zakázky „Modernizace traťového úseku Hradec Králové (mimo) - Týniště nad Orlicí (mimo)– ZABEZPEČOVACÍ A SDĚLOVACÍ ZAŘÍZENÍ a „Modernizace traťového úseku odb. Kanín - Chlumec nad Cidlinou (včetně) - vybavení nového sálu CDP Praha, je definován seznamem objektů, které jsou uvedeny v příloze č. 7.1.1 Zvláštních technických podmínek (Díl 2, Část 8 Zadávací dokumentace). Předmětem Veřejné zakázky je i poskytnutí součinnosti týkající se Díla či jeho částí, a to po dobu trvání Smlouvy o poskytování součinnosti, přičemž částí Díla se rozumí (nikoli však výhradně) zabezpečovací zařízení, provozní aplikace s vazbou na zabezpečovací zařízení (dále také jen „Zařízení“), a to pro případné budoucí potřeby zadavatele navázat na dodanou část Díla dalším Zařízením jiného zhotovitele/výrobce. Požadavek se týká staveb „Modernizace traťového úseku Hradec Králové (mimo) - Týniště nad Orlicí (mimo) – ZABEZPEČOVACÍ A SDĚLOVACÍ ZAŘÍZENÍ a „Modernizace traťového úseku odb. Kanín - Chlumec nad Cidlinou (včetně)“ - vybavení nového sálu CDP Praha. Bližší specifikace předmětu plnění Veřejné zakázky je upravena v dalších částech zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 126483/2026-SŽ-GŘ-O7
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45234115 Arbeiten für Eisenbahnsignalanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45234140 Bau von schienengleichen Bahnübergängen, 45234110 Arbeiten für städteverbindenden Bahnverkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Modernizace traťového úseku Hradec Králové (mimo) - Týniště nad Orlicí (mimo)“ -ZABEZPEČOVACÍ A SDĚLOVACÍ ZAŘÍZENÍ „Modernizace traťového úseku odb. Kanín - Chlumec nad Cidlinou (včetně)“ - vybavení nového sálu CDP Praha
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smluv, které budou uzavřeny s vybraným dodavatelem. Podrobnosti jsou uvedeny ve Smlouvě o dílo a ve Smlouvě o poskytování součinnosti. Vyhrazenou změnou závazku ve Smlouvě o dílo je zejména doměření množství položky ve Výkazu výměr podle článku 12 Smluvních podmínek, jejíž množství nebylo předmětem Variace podle článku 13 Smluvních podmínek. Množství prací v takto vyhrazené změně se nezapočítává do limitů pro změny podle § 222 ZZVZ. Zadavatel si dále vyhrazuje právo valorizovat smluvní cenu sjednanou ve Smlouvě o dílo uzavřené s vybraným dodavatelem na základě zadávacího řízení Veřejné zakázky, a to za podmínek a způsobem stanovenými touto smlouvou podle článku 13.8 Smluvních podmínek. Pro vyloučení pochybností zadavatel potvrzuje, že valorizace může nabývat hodnot kladných i záporných, smluvní cena sjednaná ve smlouvě tak může být vlivem valorizace navýšena i snížena. Tato vyhrazená změna závazku se nezapočítává do limitu pro povolené změny dle § 222 ZZVZ. Vyhrazenou změnou je i výhrada změny dodavatele dle čl. 14 těchto Pokynů či dle příslušných ustanovení smlouvy. Vyhrazenou změnou závazku je prodloužení doby splatnosti daňových dokladů a stanovených termínů plnění, pokud k nim dojde v případech a v rozsahu stanoveném ve Smlouvě o dílo, stejně jako vypořádání finančních nároků obou smluvních stran v rámci uplatněných claimů. Změnu závazku v souladu s § 100 odst. 1 a 2 a § 222 odst. 1 a 10 písm. a) ZZVZ, v souladu s Pod-článkem 1.14 a 15.2 písm. n) Smluvních podmínek, spočívající v oprávnění učinit změnu ve složení Zhotovitele. Zadavatel si ve Smlouvě o poskytování součinnosti vyhrazuje, že za podmínek v této smlouvě uvedených není povinen vyzvat dodavatele k jejímu plnění, v případě, že takové plnění bude pro zadavatele nepotřebné, případně není povinen vyzvat k plnění v plném rozsahu Man-days, pokud to nebude pro naplnění účelu této smlouvy z hlediska rozsahu Součinnosti potřebné. Zadavatel si dále vyhrazuje právo valorizovat smluvní cenu sjednanou ve Smlouvě o poskytování součinnosti, a to za podmínek a způsobem stanovenými v článku 5.3 a násl. této smlouvy.