See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Beschreibung: Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o., MSB/PN/62/08/2025, których szczegółowy zakres i przedmiot został określony w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 767811-2025
Interne Kennung: MSB/PN/62/08/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Beschreibung: Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 11
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opis opcji w SWZ.
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19 - Produkty lecznicze - cytostatyki
Beschreibung: Produkty lecznicze - cytostatyki
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20 - Produkty lecznicze - cytostatyki
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 21