613864-2026 - Ergebnis
Polen – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – Wybór Partnerów Finansujących w celu wdrażania Instrumentu Finansowego Pożyczka na wspieranie OZE w ramach Funduszu Powierniczego Województwa Lubelskiego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWybór Partnerów Finansujących w celu wdrażania Instrumentu Finansowego Pożyczka na wspieranie OZE w ramach Funduszu Powierniczego Województwa Lubelskiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są zlecone przez BGK usługi polegające na wdrożeniu i zarządzaniu Instrumentem Finansowym finansującym inwestycje realizowane na terenie woj. lubelskiego tj.: Pożyczka na wspieranie OZE (zwana dalej: Pożyczka). Szczegóły dotyczące typu projektów, które mogą być finansowane zawarte zostały w Metryce Instrumentu Finansowego stanowiącej załącznik nr 2 do Projektowanych Postanowień Umowy (PPU) (Metryka).
Vorherige Bekanntmachung317702-2026
Interne KennungDZK/15/DIF/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensSzczegółowe informacje dotyczące niniejszego postępowania zostały zawarte w SWZ i załącznikach do SWZ.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0004
Titelcz.1 Wybór Partnerów Finansujących w celu wdrażania Instrumentu Finansowego Pożyczka na wspieranie OZE w ramach Funduszu Powierniczego Województwa Lubelskiego
BeschreibungCzęść 1 – obejmuje świadczenie usług polegających na wdrożeniu i zarządzaniu Instrumentem Finansowym Pożyczka na wspieranie OZE oraz udzieleniu Pożyczek o parametrach określonych w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka na wspieranie OZE” z wkładu finansowego Funduszu Powierniczego wniesionego przez Zamawiającego do Funduszu Szczegółowego w łącznej wysokości 27 000 000,00 zł uzupełnionego o wkład własny Wykonawcy w wysokości zadeklarowanej przez Wykonawcę na etapie postępowania przetargowego (nie niższy niż 5% dla Przedsiębiorstw oraz 24% dla pozostałych Ostatecznych Odbiorców). Udzielenie Jednostkowych Pożyczek ma skutkować wspieraniu energii odnawialnej, poprzez realizację wskaźników określonych w SWZ
Interne Kennungcz.1 DZK/15/DIF/2026
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość udzielenia: 1) Prawa opcji, 2) Zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z Prawa opcji kwota wniesiona przez Zamawiającego do Funduszu Szczegółowego może ulec zwiększeniu do 100% w stosunku do kwoty przewidzianej w ramach zamówienia podstawowego. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) Ustawy kwota wniesiona przez Zamawiającego do Funduszu Szczegółowego może wynosić do 100% w stosunku do kwoty przewidzianej w ramach zamówienia podstawowego. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z Prawa opcji oraz zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, wkład finansowy ze środków Funduszu Powierniczego udostępnianych przez Zamawiającego na realizację zamówienia wyniesie maksymalnie 237 000 000,00 zł. Wskazane powyżej kwoty nie stanowią szacunkowej wartości zamówienia.
LosLOT-0007
Titelcz.4 Wybór Partnerów Finansujących w celu wdrażania Instrumentu Finansowego Pożyczka na wspieranie OZE w ramach Funduszu Powierniczego Województwa Lubelskiego
BeschreibungCzęść 4 – obejmuje świadczenie usług polegających na wdrożeniu i zarządzaniu Instrumentem Finansowym Pożyczka na wspieranie OZE oraz udzieleniu Pożyczek o parametrach określonych „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka na wspieranie OZE” z wkładu finansowego Funduszu Powierniczego wniesionego przez Zamawiającego do Funduszu Szczegółowego w łącznej wysokości 15 000 000,00 zł uzupełnionego o wkład własny Wykonawcy w wysokości zadeklarowanej przez Wykonawcę na etapie postępowania przetargowego (nie niższy niż 5% dla Przedsiębiorstw oraz 24% dla pozostałych Ostatecznych Odbiorców). Udzielenie Jednostkowych Pożyczek ma skutkować wspieraniu energii odnawialnej, poprzez realizację wskaźników określonych w SWZ
Interne Kennungcz.4 DZK/15/DIF/2026