613865-2026 - Wettbewerb
Polen – Dieselöl – Dostawy oleju napędowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy oleju napędowego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są: ”Dostawy oleju napędowego” w zależności od temperatury otoczenia (okresu) odpowiednio: • letniego, • przejściowego, • zimowego, spełniającego wymogi Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 26 czerwca 2024r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych, wg załącznika nr 3 – Olej napędowy „standardowy” (Dz.U. z 2024r. poz. 1018 z późn. zm.). 2. Całkowita wielkość zamówienia: 6 500 000 litrów oleju napędowego (6 500 m3). Podana wielkość rocznego zapotrzebowania Zamawiającego na paliwo w czasie trwania umowy może ulec zwiększeniu bądź zmniejszeniu maksymalnie o 20%. 3. Miejscem realizacji zamówienia jest: ­- stacja paliw na terenie Bazy w Katowicach ul. Mickiewicza 59 - 70% dostaw, ­- stacja paliw na terenie Bazy w Katowicach ul. 1-go Maja 152 - 30% dostaw. 4. Termin realizacji zamówienia wynosi 12 kolejnych miesięcy od daty zawarcia umowy.
Interne Kennungpn/05/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
LosLOT-0001
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)