2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laboratorní přístroje 2026
Beschreibung: Předmětem plnění Zakázky je dodávka a instalace čtyř kompletních klimatizačních systémů do laboratoří č. 203, 210, 211 a 228 v sídle Zadavatele, včetně demontáže a ekologické likvidace stávajících klimatizací, vedení potrubí a dalších souvisejících prací a dodávek vymezených v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách. Součástí plnění je rovněž poskytování bezplatných záručních oprav a záručního servisu po dobu 5 let. - Klimatizace do laboratoře č. 203 – 1 kompletní systém - Klimatizace do laboratoře č. 210 – 1 kompletní systém - Klimatizace do laboratoře č. 211 – 1 kompletní systém - Klimatizace do laboratoře č. 228 – 1 kompletní systém Součástí předmětu plnění je i demontáž stávajících klimatizací a jejich ekologická likvidace.
Interne Kennung: P26V00000744
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42512000 Klimaanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331220 Installation von Klimaanlagen
5. Los
Los: LOT-0001