613882-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Software-Unterstützung – Poskytování provozní a servisní podpory software Centrálního Card Managementu a software kontaktních míst ODIS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytování provozní a servisní podpory software Centrálního Card Managementu a software kontaktních míst ODIS
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování provozní a servisní podpory software Centrálního Card Managementu a software kontaktních míst ODIS (Servisní zásahy a Úpravy MSKCM budou poskytovány pro 30 PC stanic na Kontaktních místech MSKCM) za podmínek stanovených v obchodních podmínkách – viz příloha č. 01_3 této zadávací dokumentace.
Interne KennungPoskytování provozní a servisní podpory software Centrálního Card Managementu a software kontaktních míst ODIS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensdle zákona č. 134/2016 Sb.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
LosLOT-0001