See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava opreme za obradu biootpada
Beschreibung: Nabava opreme za obradu biootpada podijeljena u dvije grupe: Grupa 1 – Novi samostojeći, okolišno neutralni komposter s biofilterom (biostabilizator) kapaciteta 30m3 prilagođen prijevozu navlakačem kontejnera; Grupa 2 – Novi stroj za usitnjavanje biootpada (drobilica) na gusjenicama s daljinskim upravljanjem, s kompletima za fino i grubo usitnjavanje, magnetnim separatorom i sitom.
Interne Kennung: VV-2/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BIOSTABILIZATOR
Beschreibung: Nabava novog samostojećeg, okolišno neutralnog kompostera s biofilterom (biostabilizatora) prilagođenog podizanju i prijevozu navlakačem kontejnera, kapaciteta 30m3, unutrašnjosti od nehrđajućeg čelika, s računalnim upravljanjem i sustavom za uklanjanje mirisa.
Interne Kennung: VV-2/26-1
Los: LOT-0002
Titel: STROJ ZA USITNJAVANJE BIOOTPADA (DROBILICA)
Beschreibung: Novi stroj za usitnjavanje biootpada (drobilica) na gusjenicama s daljinskim upravljanjem, s kompletima za fino i grubo usitnjavanje, magnetnim separatorom i sitom.
Interne Kennung: VV-2/26-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43414000 Mahlmaschinen