2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vákuumterápiás eszközök beszerzése
Beschreibung: Vákuumterápiás eszközök beszerzése kihelyezett áruraktár üzemeltetésével 3 részben, összesen 2110 db mennyiségben a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező Műszaki Leírásban részletesen meghatározottak szerint. Ajánlatkérő 70 % lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő valamennyi részben a teljesítés során az ajánlati felhívásban részenként külön-külön előírt mennyiség (az egységár vagy más szerződéses feltételek módosítása nélkül) + 30%-ának megfelelő mértékben opciót tart fenn. Ajánlatkérő a nyertes ajánlatban rögzített áron jogosult gyakorolni opciós jogát a szerződés időtartama alatt. A kihelyezett áruraktár üzemeltetésére vonatkozó részletes feltéteket a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező Szerződéstervezet tartalmazza. Ajánlattevő az ajánlatban nyilatkozni köteles a kihelyezett áruraktár létesítése feltételeinek elfogadásáról. A nyilatkozat – adott esetben hiánypótlási felhívást követő - hiányában az ajánlat érvénytelen. A közbeszerzés pontos tárgya, mennyisége, a nyertes ajánlattevő feladatai részletesen a közbeszerzési dokumentumok Műszaki leírás és szerződéstervezet fejezetében kerülnek meghatározásra.
Interne Kennung: EKR001682982026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Hosszabb kezelési időtartamú terápiás eszközök
Beschreibung: Hosszabb kezelési időtartamú terápiás eszközök beszerzése 9 tételben, összesen 1994 db/ 24 hó mennyiségben a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező Műszaki Leírásban részletesen meghatározottak szerint 1. tétel: Fehér szivacs vákuumos sebellátáshoz, "S" méret 2. tétel: Fehér szivacs vákuumos sebellátáshoz, "L" méret 3. tétel: Kötszerszett vákuumos sebellátáshoz, "S" méret 4. tétel: Kötszerszett vákuumos sebellátáshoz, "M" méret 5. tétel: Kötszerszett vákuumos sebellátáshoz, "L" méret 6. tétel: Kötszerszett vákuumos sebellátáshoz, "XL" méret 7. tétel: Váladékgyűjtő tartályok 8. tétel: Speciális öblítéses kötszerszett "S", "M", "L" méret 9. tétel: Öblitő folyadék adagoló kazetta A beszerzés tárgyának meghatározása a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdés rendelkezésének figyelembevételével történt a beszerzendő termékek jellegének egyértelmű meghatározása érdekében. Ajánlatkérő a megnevezett termékekkel (és gyártmányokkal) egyenértékű teljesítést elfogad. Kétség esetén az egyenértékűség bizonyítása ajánlattevőt terheli.
Interne Kennung: EKR001682982026/1
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opciók ismertetése: Ajánlatkérő a teljesítés során a felhívás BT-24 mezőben meghatározott mennyiség (az egységár vagy más szerződéses feltételek módosítása nélkül) + 30%-ának megfelelő mértékben opciót tart fenn. Ajánlatkérő a nyertes ajánlatban rögzített áron jogosult gyakorolni opciós jogát a szerződés időtartama alatt. Ajánlatkérő döntésétől függően az opcionális mennyiség igénybevételére a szerződés időtartama alatt bármikor sor kerülhet. Az opció Ajánlatkérő számára (megrendelési) lehívási kötelezettséget nem jelent. Ajánlatkérő nem vállal kötelezettséget arra, hogy az opciós jog alapján a teljes opciós mennyiséget lehívja. Az opcióra vonatkozó további részletes feltételeket a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező Szerződéstervezet tartalmazza. Ajánlatkérő felhívja Ajánlattevők figyelmét, hogy a Kbt. 73. § (1) bekezdés n) pontja alapján érvénytelenné nyilvánítja az ajánlatot, ha ajánlattevő ajánlatában úgy nyilatkozik, hogy az opciós mennyiséget nem biztosítja.
Los: LOT-0002
Titel: Egyszerhasználatos vákuumterápiás eszközök
Beschreibung: Egyszerhasználatos vákuumterápiás eszközök (negatív nyomású sebkezelés terápia rendszer 3 féle méretben) beszerzése 3 tételben, összesen 110 db/ 24 hó mennyiségben a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező Műszaki Leírásban részletesen meghatározottak szerint A beszerzés tárgyának meghatározása a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdés rendelkezésének figyelembevételével történt a beszerzendő termékek jellegének egyértelmű meghatározása érdekében. Ajánlatkérő a megnevezett termékekkel (és gyártmányokkal) egyenértékű teljesítést elfogad. Kétség esetén az egyenértékűség bizonyítása ajánlattevőt terheli.
Interne Kennung: EKR001682982026/2
Los: LOT-0003
Titel: Prevenciós kötszer szett
Beschreibung: Prevenciós kötszer szett beszerzése 2 tételben (Speciális incíziós kötszer 2 méretben) összesen 6 db/ 24 hó mennyiségben a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező Műszaki Leírásban részletesen meghatározottak szerint A beszerzés tárgyának meghatározása a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdés rendelkezésének figyelembevételével történt a beszerzendő termékek jellegének egyértelmű meghatározása érdekében. Ajánlatkérő a megnevezett termékekkel (és gyártmányokkal) egyenértékű teljesítést elfogad. Kétség esetén az egyenértékűség bizonyítása ajánlattevőt terheli
Interne Kennung: EKR001682982026/3