See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serwis techniczny aparatury i sprzętu medycznego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Serwis techniczny aparatury i sprzętu medycznego. Przedmiot zamówienia został podzielony na 64 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1a oraz Załącznik nr 1b. Kod CPV - 50400000-9 – Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych
Vorherige Bekanntmachung: 506169-2026
Interne Kennung: NLZ.2026.271.47
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 Przeglądy techniczne i naprawy: Mobilny robot rehabilitacyjny górnych partii ciała, Moduł przygotowania do terapii, Stacjonarny robot rehabilitacyjny kończyn dolnych, Urządzenie do terapii stopy opadającej metodą FES
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest serwis techniczny aparatury i sprzętu medycznego. Przedmiot zamówienia został podzielony na 64 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy, stanowiący załącznik nr 1a do SWZ oraz opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1b do SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 Przeglądy techniczne i naprawy: Autorefraktometr, Lampa szczelinowa, Tonometr
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 Przeglądy techniczne i naprawy: System rejestracji elektrofizjologicznej
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16 Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do pomiaru przepływu krwi w bypassach
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19 Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do badań urodynamicznych
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22 Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do oceny podobieństwa drobnoustrojów
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24 Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do elektromanometrii układu moczowego, Aparat do biofeedbacku, Fotel urodynamiczny
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25 Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do zabiegów elektrowstrząsowych
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26 Przeglądy techniczne i naprawy: Dynamiczny system odciążający do nauki chodzenia, Wirówka
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27 Przeglądy techniczne i naprawy: Mikroskop
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30 Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do elektroterapii
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 31 Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat EKG Elektrokardiograf
Los: LOT-0034
Titel: Część nr 34 Przeglądy techniczne i naprawy: Detektor promieniowa gamma
Los: LOT-0035
Titel: Część nr 35 Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do hipotermii wewnątrznaczyniowej
Los: LOT-0038
Titel: Część nr 38 Przeglądy techniczne i naprawy: Laser dopplerowski
Los: LOT-0039
Titel: Część nr 39 Przeglądy techniczne i naprawy: Defibrylator
Los: LOT-0041
Titel: Część nr 41 Przeglądy techniczne i naprawy: Defibrylator
Los: LOT-0043
Titel: Część nr 43 Przeglądy techniczne i naprawy: 8 stanowiskowy system z automatycznym pomiarem ciśnienia
Los: LOT-0051
Titel: Część nr 51 Przeglądy techniczne i naprawy: Bieżnia rehabilitacyjna
Los: LOT-0052
Titel: Część nr 52 Przeglądy techniczne i naprawy: Stół operacyjny
Los: LOT-0053
Titel: Część nr 53 Przeglądy techniczne i naprawy: Stół sekcyjny
Los: LOT-0058
Titel: Część nr 58 Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat OCT - tomograf okulistyczny
Los: LOT-0060
Titel: Część nr 60 Przeglądy techniczne i naprawy: Laser urologiczny