613905-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Zakup specjalistycznego sprzętu medycznego oraz piły do amputacji dla Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej i wiertarki elektrycznej dla Oddziału Urazowo - Ortopedycznego.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup specjalistycznego sprzętu medycznego oraz piły do amputacji dla Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej i wiertarki elektrycznej dla Oddziału Urazowo - Ortopedycznego.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa pod nazwą: Zakup specjalistycznego sprzętu medycznego oraz piły do amputacji dla Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej i wiertarki elektrycznej dla Oddziału Urazowo - Ortopedycznego, których szczegółowy opis znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung78/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0016
TitelZadanie nr 1 Dostawa systemu grzewczego (2 szt.) dla Oddziału Neonatologicznego
BeschreibungDostawa systemu grzewczego (2 szt.) dla Oddziału Neonatologicznego, szczegółowy opis w SWZ
Interne Kennung1
LosLOT-0017
TitelZadanie nr 2 Dostawa promienników podczerwieni (5 szt.) dla Oddziału Neonatologicznego
BeschreibungDostawa promienników podczerwieni (5 szt.) dla Oddziału Neonatologicznego, szczegółowy opis w SWZ
Interne Kennung2
LosLOT-0018
TitelZadanie nr 3 Dostawa systemu do resuscytacji noworodka dla Oddziału Neonatologicznego
BeschreibungDostawa systemu do resuscytacji noworodka dla Oddziału Neonatologicznego, szczegółowy opis w SWZ
Interne Kennung3
LosLOT-0019
TitelZadanie nr 4 Dostawa pomp infuzyjnych objętościowych (7 szt.), pomp infuzyjnych strzykawkowych (15 szt.), stacji dokującej (1 szt.), statywów jezdnych (11 szt.)
BeschreibungDostawa pomp infuzyjnych objętościowych (7 szt.), pomp infuzyjnych strzykawkowych (15 szt.), stacji dokującej (1 szt.), statywów jezdnych (11 szt.), szczegółowy opis w SWZ
Interne Kennung4
LosLOT-0020
TitelZadanie nr 5 Dostawa elektrokardiografu w konfiguracji 1 – 7 szt.
BeschreibungDostawa elektrokardiografu w konfiguracji 1 – 7 szt., szczegółowy opis w SWZ
Interne Kennung5
LosLOT-0021
TitelZadanie nr 6 Dostawa elektrokardiografu w konfiguracji 2 – 3 szt.
BeschreibungDostawa elektrokardiografu w konfiguracji 2 – 3 szt., szczegółowy opis w SWZ
Interne Kennung6
LosLOT-0022
TitelZadanie nr 7 Zakup piły do amputacji dla Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej
BeschreibungZakup piły do amputacji dla Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej, szczegółowy opis w SWZ
Interne Kennung7
LosLOT-0023
TitelZadanie nr 8 Zakup wiertarki elektrycznej dla Oddziału Urazowo - Ortopedycznego
BeschreibungZakup wiertarki elektrycznej dla Oddziału Urazowo - Ortopedycznego, szczegółowy opis w SWZ
Interne Kennung8
613905-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 78/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0016
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0017
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0018
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0019
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0020
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0021
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0022
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0023
Internal identifier: 8