See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy produktów garmażeryjnych chłodzonych w 2026r. – wraz z rozładunkiem w magazynach 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w kompleksach wojskowych znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu: Zamość, Lublin, Chełm, Hrubieszów w zakresie 4 części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów garmażeryjnych chłodzonych w 2026r. – wraz z rozładunkiem w magazynach 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w kompleksach wojskowych znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu: Zamość, Lublin, Chełm, Hrubieszów w zakresie 4 części: CZĘŚĆ I: produkty garmażeryjne chłodzone, ul. Wojska Polskiego 2F, 22-400 Zamość CZĘŚĆ II: produkty garmażeryjne chłodzone, ul. Zbigniewa Herberta 49, 20-468 Lublin CZĘŚĆ III: produkty garmażeryjne chłodzone, ul. Lubelska 139, 22-100 Chełm CZĘŚĆ IV: produkty garmażeryjne chłodzone, ul. Dwernickiego 4, 22-500 Hrubieszów SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4, określają: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 1c do SWZ; 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 1d do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załącznik szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części nr 1,2,3,4 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ; Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych miejsc dostaw W ZAKRESIE CZĘŚC NR I, CZĘŚC NR II, CZĘŚC NR III, CZĘŚC NR IV określa: 1) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 2a do SWZ; 2) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 2b do SWZ; 3) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 2c do SWZ; 4) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 2d do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załącznik Wykazy asortymentowo-ilościowe do poszczególnych miejsc dostaw odpowiednio dla części nr 1,2,3,4, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ. SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego w stosunku do dostawy 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach niniejszej Umowy z prawa opcji (prawo opcji - 100% zamówienia podstawowego) w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku nr 2 do Umowy, kolumna „ZAKRES PRAWA OPCJI” co niniejszym Wykonawca akceptuje, poprzez podpisanie Umowy. 2. Ostateczna ilość zakupionej w ramach prawa opcji żywności będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych przez niego środków finansowych. 3. Żywność zakupiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia gwarantowanego. 4. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy. 5. Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych magazynów 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w kompleksach wojskowych znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu – miejsc dostaw został przedstawiony w Załączniku nr 2. 6. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia gwarantowanego. 7. Żywność zakupiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia gwarantowanego. 8. Zamawiający zastrzega sobie prawo do dokonywania przesunięć ilościowych pomiędzy poszczególnymi pozycjami asortymentowymi stanowiącymi przedmiot umowy przy zachowaniu następujących warunków: a) przesunięcia wynikają z potrzeb odbiorców, których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy; b) przesunięcia nie mogą przekroczyć 40% ilości danej pozycji asortymentowej i będą dokonywane w oparciu o ceny jednostkowe zawarte w Formularzu cenowym do oferty; c) przesunięcia nie spowodują przekroczenia maksymalnej wartości umowy. 9. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej wartości określonej w § 4 ust. 3 w całym okresie obowiązywania umowy. Z prawa opcji Zamawiający może skorzystać do dnia 31 grudnia 2026r. 10. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia gwarantowanego. 11. Dalszy zakres prawa opcji został opisany we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ- odpowiednio do danej części.
Interne Kennung: ZP/PN/59/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuję, że na mocy art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy, niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15894000 Verarbeitete Lebensmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15851000 Mehlwaren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I: dostawa produktów garmażeryjnych chłodzonych, ul. Wojska Polskiego 2F, 22-400 Zamość
Beschreibung: CZĘŚĆ I: dostawa produktów garmażeryjnych chłodzonych, ul. Wojska Polskiego 2F, 22-400 Zamość pierogi z kapustą i grzybami, pierogi ruskie, pierogi z soczewicą, pierogi ze szpinakiem i serem feta, pierogi leniwe, gołąbki, ciasto francuskie, pierożki z mięsem, pierożki z grzybami, kluski śląskie, krokiety z mięsem, krokiety z kapustą i grzybami, naleśniki z owocami, naleśniki z serem, kopytka, hummus. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia W ZAKRESIE CZĘŚCI NR I określa: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załącznik szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części nr 1,2,3,4 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ; Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych miejsc dostaw W ZAKRESIE CZĘŚCI NR I określa: 1) Wykaz asortymentowo-ilościowy w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 2a do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załącznik Wykazy asortymentowo-ilościowe do poszczególnych miejsc dostaw odpowiednio dla części nr 1,2,3,4, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: ZP/PN/59/1/2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach niniejszej Umowy z prawa opcji (prawo opcji - 100% zamówienia podstawowego) w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku nr 2 do Umowy, kolumna „ZAKRES PRAWA OPCJI” co niniejszym Wykonawca akceptuje, poprzez podpisanie Umowy. 2. Ostateczna ilość zakupionej w ramach prawa opcji żywności będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych przez niego środków finansowych. 3. Żywność zakupiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia gwarantowanego. 4. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy. 5. Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych magazynów 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w kompleksach wojskowych znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu – miejsc dostaw został przedstawiony w Załączniku nr 2. 6. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia gwarantowanego. 7. Żywność zakupiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia gwarantowanego. 8. Zamawiający zastrzega sobie prawo do dokonywania przesunięć ilościowych pomiędzy poszczególnymi pozycjami asortymentowymi stanowiącymi przedmiot umowy przy zachowaniu następujących warunków: a) przesunięcia wynikają z potrzeb odbiorców, których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy; b) przesunięcia nie mogą przekroczyć 40% ilości danej pozycji asortymentowej i będą dokonywane w oparciu o ceny jednostkowe zawarte w Formularzu cenowym do oferty; c) przesunięcia nie spowodują przekroczenia maksymalnej wartości umowy. 9. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej wartości określonej w § 4 ust. 3 w całym okresie obowiązywania umowy. Z prawa opcji Zamawiający może skorzystać do dnia 31 grudnia 2026r. 10. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia gwarantowanego. 11. Dalszy zakres prawa opcji został opisany we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ- odpowiednio do danej części.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II: produkty garmażeryjne chłodzone, ul. Zbigniewa Herberta 49, 20-468 Lublin
Beschreibung: CZĘŚĆ II: produkty garmażeryjne chłodzone, ul. Zbigniewa Herberta 49, 20-468 Lublin pierogi z kapustą i grzybami, pierogi ruskie, pierogi z soczewicą, pierogi ze szpinakiem i serem feta, pierogi leniwe, gołąbki, pierożki z mięsem, pierożki z grzybami, kluski śląskie, krokiety z mięsem, krokiety z kapustą i grzybami, naleśniki z owocami, naleśniki z serem, kopytka. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia W ZAKRESIE CZĘŚCI NR 2 określa: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załącznik szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części nr 1,2,3,4 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ; Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych miejsc dostaw W ZAKRESIE CZĘŚCI NR II określa: 1) Wykaz asortymentowo-ilościowy w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 2b do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załącznik Wykazy asortymentowo-ilościowe do poszczególnych miejsc dostaw odpowiednio dla części nr 1,2,3,4, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: ZP/PN/59/2/2025
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III: produkty garmażeryjne chłodzone, ul. Lubelska 139, 22-100 Chełm
Beschreibung: CZĘŚĆ III: produkty garmażeryjne chłodzone, ul. Lubelska 139, 22-100 Chełm pierogi z kapustą i grzybami, pierogi ruskie, pierogi z soczewicą, pierogi ze szpinakiem i serem feta, pierogi leniwe, gołąbki, ciasto francuskie, pierożki z mięsem, pierożki z grzybami, kluski śląskie, krokiety z mięsem, krokiety z kapustą i grzybami, naleśniki z owocami, naleśniki z serem, placki pancakes, gofry, kopytka, hummus. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia W ZAKRESIE CZĘŚCI NR III określa: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 1c do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załącznik szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części nr 1,2,3,4 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ; Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych miejsc dostaw W ZAKRESIE CZĘŚCI NR III określa: 1) Wykaz asortymentowo-ilościowy w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 2c do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załącznik Wykazy asortymentowo-ilościowe do poszczególnych miejsc dostaw odpowiednio dla części nr 1,2,3,4, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/PN/57/3/2025
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ IV: produkty garmażeryjne chłodzone, ul. Dwernickiego 4, 22-500 Hrubieszów
Beschreibung: CZĘŚĆ IV: produkty garmażeryjne chłodzone, ul. Dwernickiego 4, 22-500 Hrubieszów pierogi z kapustą i grzybami, pierogi ruskie, pierogi z soczewicą, pierogi ze szpinakiem i serem feta, pierogi leniwe, gołąbki, pierożki z mięsem, pierożki z grzybami, kluski śląskie, krokiety z mięsem, krokiety z kapustą i grzybami, naleśniki z owocami, naleśniki z serem, kopytka, hummus. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia W ZAKRESIE CZĘŚCI NR 4 określa: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr IV – stanowiący Załącznik nr 1d do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załącznik szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części nr 1,2,3,4 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ; Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych miejsc dostaw W ZAKRESIE CZĘŚCI NR IV określa: 1) Wykaz asortymentowo-ilościowy w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 2d do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załącznik Wykazy asortymentowo-ilościowe do poszczególnych miejsc dostaw odpowiednio dla części nr 1,2,3,4, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/PN/59/4/2025
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte