613918-2026 - Wettbewerb
Polen – Betriebsbereitmachung von öffentlichen Beleuchtungsanlagen – Usługa wynajmu i obsługi dekoracji świątecznych na sezon 2026/2027 dla Gminy Miasto Kołobrzeg
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa wynajmu i obsługi dekoracji świątecznych na sezon 2026/2027 dla Gminy Miasto Kołobrzeg
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa udekorowania świetlnymi dekoracjami świątecznymi w sezonie 2026/2027 terenów w obrębie administracyjnym Gminy Miasto Kołobrzeg.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232110 Betriebsbereitmachung von öffentlichen Beleuchtungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31522000 Weihnachtsbaumbeleuchtungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa udekorowania świetlnymi dekoracjami świątecznymi w sezonie 2026/2027 terenów w obrębie administracyjnym Gminy Miasto Kołobrzeg. Zamówienie obejmuje wynajem dekoracji, zgodnie z parametrami opisanymi w III części SWZ - opisie przedmiotu zamówienia, ich dostawę, montaż, bieżący serwis oraz demontaż. Dekoracje powinny oddawać świąteczny wystrój, estetykę przestrzeni w sposób oryginalny, pozwalając na uzyskanie najciekawszych efektów wizualnych i jednocześnie energooszczędnych z zastosowaniem oświetlenia LED.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje wykonanie przedmiotu umowy z zastosowaniem prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy P.z.p., zwiększając zakres zamówienia podstawowego o poz. 23 i poz. 24 określone SWZ cz. III Opisie Przedmiotu Zamówienia, tj. o usługi przenoszenia dekoracji latarniowej i wolnostojącej.