613926-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Straßenbahnpersonenwagen – Dodávka modernizačních komponentů pro vozidla VARIO LFR.E a VARIO LF2R.E
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka modernizačních komponentů pro vozidla VARIO LFR.E a VARIO LF2R.E
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka modernizačních komponentů pro až 6 ks vozidel tramvají VARIO LFR.E a až 14 ks vozidel tramvají VARIO LF2R.E včetně kompletní sady materiálů a provedení souvisejících služeb a činností uvedených v příloze č. 1 ZD - Soupis požadavků na dodávku modernizačních komponentů pro vozidla VARIO LFR.E a VARIO LF2R.E.
Interne Kennung35/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZadávací řízení bude probíhat v režimu zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, neboť jde o nadlimitní veřejnou zakázku na dodávky zadávanou v souvislosti s výkonem relevantní činnosti DPMB, a.s. jako zadavatele sektorové zakázky. Po vyhodnocení nabídkové ceny jako jediného hodnotícího kritéria bude uzavřena smlouva s vybraným dodavatelem. Jako ekonomicky nejvýhodnější bude vyhodnocena nabídka s nejnižší nabídkovou cenou.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34622100 Straßenbahnpersonenwagen
5. Los
LosLOT-0001