See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług przewozowych publicznego transportu zbiorowego na obszarze działalności Jurajskiego Związku Powiatowo-Gminnego „Komunikacja Jurajska” na liniach 121, 121A, 122, 123, 123A, 123B, 125, 125A, 126, 126A oraz 531.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozowych publicznego transportu zbiorowego na obszarze działalności Jurajskiego Związku Powiatowo-Gminnego „Komunikacja Jurajska”. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje świadczenie usług regularnego przewozu osób na następujących liniach wchodzących w skład sieci komunikacyjnej, której organizatorem jest Jurajski Związek Powiatowo-Gminny „Komunikacja Jurajska”: 1) 121 Częstochowa, Dworzec Autobusowy – Garnek 2) 121A Częstochowa, Dworzec Autobusowy – Pacierzów 3) 122 Częstochowa, Dworzec Autobusowy – Zawada 4) 123 Częstochowa, Dworzec Autobusowy - Lgota Mała 5) 123A Częstochowa, Dworzec Autobusowy - Pieńki Szczepockie 6) 123B Kruszyna – Kruszyna 7) 125 Częstochowa, Orzechowskiego – Łęg 8) 125A Częstochowa, Orzechowskiego – Mykanów 9) 126 Częstochowa, Dworzec Autobusowy – Lipicze 10) 126A Częstochowa, Dworzec Autobusowy – Kłomnice 11) 531 Kłomnice – Witkowice. 3. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 10 do SWZ) oraz na zasadach i warunkach określonych we wzorze umowy obejmującym projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy (załącznik nr 11 do SWZ). Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: JZPG/PN/1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia w postępowaniu. 2. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdział 13 SWZ. 4. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1703), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych . Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesyłania danych: .pdf, .docx, zip. (Zamawiający dopuszcza także format RAR) 5. Szczegółowe informacje dotyczące RODO znajdują się w Rozdziale 27 SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001