2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer en onderhoud WKC
Beschreibung: De Opdracht bestaat uit het integraal beheren en onderhouden van de WKC en de bijbehorende installaties. De geraamde opdrachtwaarde voor de maximale looptijd van acht jaar bedraagt ongeveer € 12.000.000 exclusief btw. De maximale opdrachtwaarde voor de volledige looptijd van de Overeenkomst bedraagt 18.000.000, - exclusief btw.
Interne Kennung: 11911
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50511000 Reparatur und Wartung von Pumpen, 50512000 Reparatur und Wartung von Ventilen, 50514100 Reparatur und Wartung von Tanks, 50514200 Reparatur und Wartung von Behältern, 50531100 Reparatur und Wartung von Kesseln, 50531200 Wartung von Gasverbrauchseinrichtungen, 50531300 Reparatur und Wartung von Kompressoren, 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen, 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingen looptijd
2. Procedure
Procedure
Title: Beheer en onderhoud WKC
Internal identifier: 11911
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
Additional classification (cpv): 50511000 Repair and maintenance services of pumps, 50512000 Repair and maintenance services of valves, 50514100 Repair and maintenance services of tanks, 50514200 Repair and maintenance services of reservoirs, 50531100 Repair and maintenance services of boilers, 50531200 Gas appliance maintenance services, 50531300 Repair and maintenance services of compressors, 50532000 Repair and maintenance services of electrical machinery, apparatus and associated equipment, 50711000 Repair and maintenance services of electrical building installations
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlengingen looptijd
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Beheer en onderhoud WKC
Identificador interno: 11911
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50000000 Servicios de reparación y mantenimiento
Clasificación adicional (cpv): 50511000 Servicios de reparación y mantenimiento de bombas, 50512000 Servicios de reparación y mantenimiento de válvulas, 50514100 Servicios de reparación y mantenimiento de cisternas, 50514200 Servicios de reparación y mantenimiento de depósitos, 50531100 Servicios de reparación y mantenimiento de calderas, 50531200 Servicios de mantenimiento de aparatos de gas, 50531300 Servicios de reparación y mantenimiento de compresores, 50532000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria eléctrica, aparatos y equipo asociado, 50711000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos eléctricos de edificios
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Verlengingen looptijd
613963-2026 - Mededinging
Nederland – Reparatie- en onderhoudsdiensten – Beheer en onderhoud WKC
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Titel: Beheer en onderhoud WKC
Interne identificatiecode: 11911
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 50511000 Reparatie en onderhoud van pompen, 50512000 Reparatie en onderhoud van kleppen, 50514100 Reparatie en onderhoud van tanks, 50514200 Reparatie en onderhoud van reservoirs, 50531100 Reparatie en onderhoud van boilers, 50531200 Onderhoudsdiensten voor gastoestellen, 50531300 Reparatie en onderhoud van compressoren, 50532000 Reparatie en onderhoud van elektrische machines, apparatuur en aanverwante uitrusting, 50711000 Reparatie en onderhoud van elektrische uitrusting in gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingen looptijd